یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴

نشست هم اندیشی جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت برگزار شد

نشست هم اندیشی جشنواره فرهنگی

18 تیرماه 96 نشست هم اندیشی جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با حضور دکتر علامه قائم مقام برنامه ریزی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، امیر للگانی مدیر کل فرهنگی ، دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، تعدادی از معاونین فرهنگی دانشجویی منتخب دانشگاه ها، مدیران فرهنگی دانشگاه ها و جمعی از مسئولان دبیرخانه‌های دانشگاهی جشنواره در محل وزارت بهداشت برگزار شد.

 دکتر ساسان موگهی با اعلام این خبر گفت: این نشست به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت تشکیل شد و هشتمین جشنواره آسیب شناسی همچنین برنامه ریزی های جهت نهمین جشنواره فرهنگی نیز انجام شد.

وی تصریح کرد: بررسی اهداف برگزاری جشنواره، زمان بندی پیشنهادی جشنواره نهم، سطح شرکت کنندگان، بخش‌ها و رشته‌های جشنواره، بهره برداری از آثار برگزیده و چگونگی ارتقاء کیفی آثار از مهمترین محورهای مورد بحث در این نشست یک روزه بود.

موگهی در این جلسه پیشنهاداتی در مورد نهمین جشنواره فرهنگی ارائه داد و بیان داشت: بنظر بنده بهتر است که بخش دانشجویان جشنواره فرهنگی از بخش کارکنان و هیئت علمی جدا شود و همچنین بخش دانشجویان علوم پزشکی از سایر دانشجویان نیز مجزا باشد.

وی با انتقاد از محل برگزاری هشتمین جشنواره بر لزوم تمرکز زدایی در جشنواره نهم اشاره کرد و گفت: بهتر است که هر بخش از جشنواره در یکی از دانشگاه ها برگزار شود و نیازی نیست کل بخش های جشنواره در یک محل برگزار شود و همچنین لازم است فاصله زمانی بیشتری بین دو جشنواره وجود داشته باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به اینکه لازم است یک وحدت رویه خاصی مخصوصا در بحث اعطای جوایز مرحله دانشگاهی نیز در جشنواره نهم وجود داشته باشد، بیان کرد: لازم است یک دستورالعمل جامع و کاملی برای جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت تدوین شود و به کلیه دانشگاه ها ابلاغ گردد.

نشست هم اندیشی جشنواره فرهنگی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.