شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵

جلسه هم اندیشی سفیران فرهنگی جشنواره هشتم فرهنگی وزارت بهداشت با حضور مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

1

در این جلسه نقاط قوت و ضعف جشنواره هشتم فرهنگی و همچنین رشته هایی که در این جشنواره جایشان خالی بود بررسی شدند.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه هم اندیشی سفیران فرهنگی جشنواره هشتم فرهنگی با حضور مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ومسئول دبیرخانه این جشنواره در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سالن کنفرانس مدیریت تعالی فرهنگی این دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه نقاط قوت و ضعف جشنواره هشتم فرهنگی و همچنین رشته هایی که در این جشنواره جایشان خالی بود بررسی شدند.

محمود فیضی مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جلسه گفت :دعوت دکتر امیر لله گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت از مدیران فرهنگی دانشگاه ها و مسئولین دبیرخانه های جشنواره هشتم فرهنگی برای ارائه نظرات در جهت بهبود و ارتقا جشنواره نهم نسبت به هشتم با آسیب شناسی صحیح باعث شد تا این جلسه امروز برگزارشد.

وی افزود: از آنجایی که سفیران فرهنگی از بازوهای اصلی جشنواره هشتم فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بودند قطعا با نقاط قوت و ضعف این جشنواره آشنایی خوبی دارند لذا با استفاده از نظرات این سفیران به یک جمع بندی کلی برای ارائه در وزارت بهداشت خواهیم رسید.

در ادامه جلسه سفیران فرهنگی جشنواره هشتم فرهنگی وزارت بهداشت نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در جهت ارتقای همه جانبه جشنواره نهم فرهنگی نسبت به جشنواره هشتم ارائه کردند که مورد استقبال فیضی و مسئول دبیرخانه جشنواره هشتم فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز واقع شد.

در آخر جلسه فیضی ضمن جمع بندی نظرات از همه ی سفیران فرهنگی بخاطر دغدغه ای که برای ارتقا سطح جشنواره فرهنگی دارند تشکر کرد و افزود بازوی اصلی و سرمایه ی جشنواره فرهنگی سفیران فرهنگی هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.