شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰

اولین اجلاس ویدئو کنفرانس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد

ویدئو کنفرانس

اولین اجلاس معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی به صورت ویدئو کنفرانس امروز صبح ۱۷ تیرماه برگزار گردید

مورد توجه قرار گرفته‌اند و هرکدام از این حوزه ها مشتمل بر ۱۵ سرفصل مشترک است و تمام مواردی که باید مورد توجه قرار بگیرد در ذیل این سرفصل‌ها گردآوری شده است.

علامه با اشاره به تغییرات صورت گرفته در برنامه عملیاتی بیان داشت: برنامه عملیاتی نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته که این تغییرات شامل؛ واقعی کردن تاریخ‌ها و بازه‌های انجام برنامه، تغییر تاریخ‌ها از بازه‌های انجام فعالیت به بازه گزارش‌دهی، شفاف‌سازی و مستندسازی برنامه‌ها، بررسی کلیه فعالیت‌ها و تطبیق آن‌ها به شیوه‌نامه ارسالی معاونت، توجه به ظرفیت واقعی دانشگاه‌ها و اصلاح برش‌های استانی می‌شود. لذا از معاونان فرهنگی و دانشجویی انتظار می‌رود نسبت به تامین نیروی انسانی کافی به ویژه در حوزه فرهنگی و تشکیل جلسات منظم برای برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه عملیاتی اهتمام داشته باشند.

در فواصل برنامه، دکتر احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در زمینه فعالیت فرهنگی کارکنان در برنامه عملیاتی و تقدیر از برگزیدگان جشنواره قرآنی و موارد دیگر، پیشنهاداتی را ارائه کردند و در پایان به طرح سوالاتی پیرامون موارد ابهام برنامه عملیاتی پرداختند.

این اجلاس در ساعت ۱۳:۳۰ ظهر به کار خود پایان داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.