شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

برگزاری جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی

image.png

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در تالار شهید رجایی برگزار شد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی دانشگاه با بیان اینکه این جلسه با حضور اعضای ستاد صیانت برگزار شده است اظهار داشت:در این جلسه از عملکرد دو کمیته عفاف و حجاب و حقوق شهروندی به دلیل عملکرد خوبی که طی 2 سال اخیر داشته اند تقدیر به عمل آمد .
وی با اشاره به اینکه دانشگاه جزء دستگاه های برتر شناخته شده است ،افزود: در این خصوص از زحمات آقایان دکتر شاکری و مهندس اسماعیل زاده دبیران دو کمیته حقوق شهروندی و عفاف و حجاب تقدیر گردید.
دکتر"فریمان ابراهیم زاده" اظهار داشت:پایان نامه دوره کارشناسی ارشد نیز تحت نظر بنده با عنوان الگوی مفهومی مدیریت موثر ستاد صیانت از حقوق شهروندی در دانشگاه علوم پزشکی مورد راهنمایی قرار گرفته است که در برنامه ریزی های پیش رو مورد استفاده قرار خواهد گرفت همچنین برای وزارتخانه ارسال و به معاون محترم رییس جمهور در بازدیدی که از خراسان‌شمالی داشته اند تقدیم گردیده است.
به گفته وی با توجه به وضعیت دانشگاه مولفه هایی شناسایی شده و حرکت خوبی در دانشگاه صورت گرفته است و بنا داریم بازدید از واحد های تابعه دانشگاه پیگیری شود و بازخورد ها در این خصوص تقویت گردد.
وی در ادامه از حمایت های معاون محترم توسعه دانشگاه به دلیل حمایت از منابع مالی برای کمیته ستاد صیانت تقدیر به عمل آورد.
به گفته وی از 10 تیر ماه بازرسی های استانداری از واحد های تابعه انجام می شود و واحد ها باید همکاری لازم با دبیرخانه ستاد صیانت داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.