شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸

مهم‌ترین اخبار سرویس«دانشگاه‌ها» مفدا از ۱۰ تا ۱۶ تیر ماه ۹۶

دانشگاهها

از ۱۰ تیر تا ۱۶ این ماه، خبرهای دانشگاهی گوناگونی در خروجی «سرویس دانشگاه‌های مفدا» قرار گرفت که از جمله مهم‌ترین این خبرها می‌توان به "قهرمانی رزیدنت دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات جهانی پاورلیفتینگ"، "افتخار آفرینی دانشجوی علوم پزشکی قزوین در مسابقات تیراندازی قهرمانی جوانان جهان" و ... اشاره کرد.

به گزارش مفدا، مهم‌ترین عناوین خبری "سرویس دانشگاه‌ها مفدا» در بازه زمانی یاد شده را در ادامه می‌خوانیم:

شنبه ۱۰ تیر ماه/ دکتر "ابوالفضل هاشم پور" رزیدنت پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات جهانی پاورلیفتینگ موفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی انفرادی و تیمی شد.

اطلاعات بیشتر این خبر را از اینجا دریافت کنید.

یکشنبه ۱۱ تیر ماه/ در مسابقات تیراندازی قهرمانی جوانان جهان که در شهر زول آلمان برگزار شد، مرتضی علی محمدی دانشجوی علوم پزشکی قزوین در قسمت تپانچه موفق به کسب مقام پنجم در رشته ۲۵ متری جهان شد.

مشروح کامل این خبر را اینجا بخوانید.

دوشنبه ۱۲ تیرماه/ همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع آوری کمک‌های مردمی به خیریه اوتیسم "دنیای مهربان تبریز"، با این موسسه همکاری کردند.

اطلاعات بیشتر این خبر را از اینجا دریافت کنید.

سه شنبه ۱۳ تیر ماه/ بر اساس آمارهای مدیریت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از وضعیت تغذیه در ماه رمضان، میزان رضایتمندی دانشجویان دانشگاه از وضعیت تغذیه در این ماه ۷۰ درصد بوده است.

مشروح کامل این خبر را اینجا بخوانید.

چهار شنبه ۱۴ تیر ماه/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیش از ۴۰ هزار نفر در رشته‌های محتوایی شرکت کرده‌اند که برای تهیه محتوا باید مقدماتیآماده شود و این مقدمات موجب می‌شود که فضای خانواده‌ها و جامعه نیز تغییر پیدا کند و به همین شیوه ما می‌توانیم فرهنگ قرآنی را ترویج دهیم.

اطلاعات بیشتر این خبر را اینجا بخوانید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.