دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی

کمیته دانشجویی مفدا هرمزگان عضو می پذیرد

کمیته دانشجویی

روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با توجه به راه اندازی کمیته دانشجویی مفدا اقدام به پذیرش دانشجویان علاقمند در زمینه خبری و رسانه ای می نماید.

به گزارش مفداهرمزگان، مرتضی شاهی مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام خبر راه اندازی کمیته دانشجویی مفدای هرمزگان ، مشارکت دانشجویان با این کمیته در زمینه های فرهنگی ،علمی، پژوهشی ، آموزشی ، دانشجویی، ورزشی، صنفی، مناسبتی  را خواستار شد. شاهی با تأکید بر اهمیت نقش مشارکتی دانشجویان در خبر رسانی سریع و صحیح افزود: توانمندسازی دانشجویان علاقمند به فعالیت های رسانه ای می تواند امر بسیار مهمی برای فعالیت در بخش خبری و رسانه ای و همچنین به روز رسانی وب سایت خبری مفدا هرمزگان باشد.

وی با اشاره به این‌که آیین‌نامه نحوه تشکیل این کمیته با تأیید و امضای دکتر فراهانی معاون وزیر بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شده است عنوان کرد همه دانشجویان علاقمند و آشنا به فعالیت‌های رسانه‌ای امکان عضویت در «کمیته دانشجویی مفدا» را خواهند داشت.

شاهی افزود: اعضای کمیته دانشجویی مفدا در سه سطح «اعضای واحد تخصصی»، «مسؤول واحد تخصصی» و «دبیر» زیر نظر مدیر روابط عمومی فعالیت خواهند کرد. به دانشجویان فعال در این کمیته ها به ازای ساعت فعالیت حق الزحمه کار دانشجویی تعلق می گیرد.

دانشجویان علاقمند می توانند، جزئیات کامل نحوه عضویت در این کمیته را در «آیین‌نامه نحوه تشکیل کمیته دانشجویی مفدا» مشاهده نمایند.

دریافت فرم عضویت

همچنین پس از شکل‌گیری کمیته دانشجویی مفدای هرمزگان برای هر یک از اعضا بر اساس نوع مسؤولیت آنها، کارت شناسایی عکس‌دار صادر می‌شود و این کارت در تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معتبر است. و به دانشجویان فعال در این کمیته ها به ازای ساعت فعالیت حق الزحمه کار دانشجویی تعلق می گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.