یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲

قدردانی رئیس فدراسیون بسکتبال کشور و اعضای هیات بسکتبال استان از رئیس دانشگاه

بسکتبال

اعضای هیات بسکتبال استان به نمایندگی از فدراسیون بسکتبال کشور به منظور تقدیر و تشکر از دکتر موسوی بهار، با وی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان، صبح امروز اعضای هیات بسکتبال استان به نمایندگی از فدراسیون بسکتبال کشور به منظور تقدیر از همیاری و همکاری دانشگاه و تشکر از مساعدت رئیس دانشگاه برای ایجاد بستر مناسب در ارائه‌ی مرخصی ورزشی به بازیکنان و داوران با دکتر سید حبیب‌اله موسوی بهار دیدار کردند.

در این دیدار دکتر موسوی بهار اظهار کرد: با افتخار، سربلندی و طیب خاطر با ماموریت و مرخصی ارزشی عزیزان ورزشکار موافقت می‌کنیم.

رئیس دانشگاه مطالعه و ورزش را دو موضوع جدی و حیاتی خواند و بیان کرد: ما به ورزش و مطالعه بیش از هر موضوع دیگری اهمیت می‌دهیم که هر دو، در ماموریت‌های مجموعه دانشگاه نیز قرار دارند.

وی با تاکید بر نقش موثر افزایش میزان آگاهی و تحرک افراد جامعه در ایجاد جامعه‌ای سالم‌تر و پویاتر، توجه بیش از پیش نسل جوان به مطالعه و ورزش را خواستار شد.

اعضای هیات بسکتبال استان نیز ضمن ابلاغ پیام تشکر رئیس فدراسیون بسکتبال کشور، پیراهن تیم ملی بسکتبال را به دکتر موسوی بهار تقدیم کردند.

لازم به ذکر است هادی سالم، داور بین‌المللی و نام‌آشنای بسکتبال کشورمان که بارها به مسابقات و رقابت‌های جهانی دعوت شده است و نیز چند تن از داوران بین‌المللی در رشته‌های ورزشی گوناگون، از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان هستند. 

منبع :وبدا همدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.