شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷

اعضای شورای مرکزی انجمن " علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی" انتخاب شدند

دانشگاه علوم بهزیستی

   اولین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی " علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی " بعد از ظهر روز (چهارشنبه- ۳۱ خردادماه) با حضور مدیر توسعه فناوری سلامت، مدیر مرکز رشد فناوری و رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم بهزیستی و پشتیبانی معاونت فرهنگی – دانشجویی در سالن اجتماعات اساتید برگزار، و اعضای منتخب معرفی شدند.

    به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " ابراهیم پیشیاره " مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه در ابتدای این برنامه ، ضمن تشکر از تمامی دانشجویان شرکت کننده در این انتخابات ، گفت: بحث فناوری سلامت ، از جمله موضوع های مهم مورد توجه ریاست دانشگاه است که با اعتقاد بر اینکه " فناوری سلامت دانشگاه وابسته به دانشجویان است " ، همواره بر گسترش حوزه فناوری از سوی دانشجویان تاکید دارند.

    وی افزود: حضور مسئولان بخش فناوری دانشگاه در این انتخابات نیز نشان از اهمیت این حوزه و لزوم شکل گیری انجمن علمی دانشجویی در این بخش دارد.

    دکتر پیشیاره از تمامی دانشجویان خواست تا همبستگی خود را در این حوزه بیشتر کنند ، چرا که هرچه در این زمینه رشد یابند و حس تعلق در افراد بالا رود، اعتبار بیشتری را کسب خواهند کرد.

******

    سپس ، هشت نامزد حاضر در این نشست که دانشجویان رشته های ارتز و پروتز و کاردرمانی بودند ، به معرفی و ارائه نقطه نظرهای خود پرداختند تا پیش از برگزاری انتخابات ، شرکت کنندگان با آنان بیشتر آشنا شوند.

    در ادامه ، دانشجویان رشته های مختلف که در این انتخابات شرکت کرده بودند با دریافت تعرفه های مربوطه ، نام  اعضای منتخب خود از میان نامزدها را برای مسئولیت اولین دوره شورای مرکزی انجمن " علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی" ، به صندوق اخذ رای انداختند.

    پس از شمارش آراء که در حضور دانشجویان شرکت کننده و نماینده مدیریت توسعه فناوری سلامت و نماینده ای از معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی انجام شد، اعضای اولین دوره شورای مرکزی انجمن " علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی " معرفی شدند.

    براساس نتایج شمارش آراء ، به ترتیب کسب بالاترین تعداد رای ، " احسان غلامی ، علی کریمی ، نیما مقیمی ، طاهره قریشی و مینا شمیرانی " به عنوان اعضای اصلی و  " داود معینی و فاطمه صادقی " اعضای علی البدل ، انتخاب شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.