سه‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹

اتمام مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ها

کسب رتبه دوم ثبت اثر در بخش اساتید این دوره از جشنواره

بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مرحله دانشگاهی مسابقات بیست و دومین جشنواره مذکور به پایان رسید.

این دوره از جشنواره از نظر تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به جشنواره سال گذشته از رشد 89/54 درصدی در دانشجویان و رشد 2/37 درصدی در اساتید و کاهش 6/11 درصدی در کارکنان، و در مجموع تعداد ثبت نام کنندگان اعم از دانشجو، کارمند و استاد از رشد 33 درصدی نسبت به جشنواره سال گذشته برخوردار بوده است

همچنین تعداد آثار واصله در بخش های کتابخوانی، هنری، ادبی، نشریات، پژوهشی و آوایی(غیر از رشته های شفاهی قرآن) جشنواره امسال 56 اثر می باشد که نسبت به تعداد آثار مشابه واصله جشنواره گذشته (28 اثر) از رشد دو برابری برخوردار بوده است. 

لازم به ذکر است در جشنواره امسال، از نظر تعداد ثبت نام کنندگان در بخش دانشجویان، دانشگاه حائز رتبه پنجم، در بخش اساتید حائز رتبه دوّم و در بخش کارکنان حائز رتبه بیستم کشوری در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور گردید.

اطلاعات تکمیلی در خصوص تعداد رتبه های ماخوذه دانشگاه در این خصوص پس از اتمام جشنواره در مرداد ماه سال جاری، به اطلاع عموم دانشگاهیان خواهد رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.