سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶

تمدید ثبت اطلاعات در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان خرداد ۹۶

دانشگاه علوم بهزیستی

ثبت اطلاعات تمامی دانشجویان مقاطع تحصیلی دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۹۵ در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان خردادماه تمدید شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، همه دانشجویان مقاطع تحصیلی (اعم از کارشناسی –کارشناسی ارشد-دکتری عمومی-دکتری تخصصی) سال ۹۵ دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، به منظور بررسی سلامت روان، می بایست پرسشنامه ارزیابی بالینی که تحت عنوان C.A.Q-۱۶۰  طراحی و در سامانه جامع پایش سلامت روان به آدرس http://۵.۶۳.۱۵.۳۱/consul/default.jsp موجود می باشد، را به طور آنلاین تکمیل کنند. 
با عنایت به تمدید مهلت و الزام آن از طرف وزارت متبوع،  آندسته از دانشجویانی که تاکنون موفق به ثبت اطلاعات در سامانه نشده اند ، با ورود به سامانه الکترونیکی پایش جامع سلامت روان نسبت به تکمیل پرسشنامه حداکثر تا تاریخ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ اقدام کنند.
    این گزارش همچنین حاکیست، دانشجویان در قسمت نام دانشگاه: توانبخشی، و در قسمت کد کاربری: شماره دانشجویی و در قسمت رمزعبور : کد ملی خود را می بایست وارد کنند.
    در این گزارش تصریح شده است که براساس تعهدات حرفه ایی روانشناسان و مشاوران ، محرمانه بودن پاسخ ها در پرسشنامه مذکور به طور کامل رعایت می شود و پرسشنامه صرفا برای برنامه ریزی اقدامات پیشگیرانه درمان و ارتقای سلامت روان دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد.
   گفتنی است ، مرکز اداره مشاوره دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  به شماره ۲۲۱۸۰۰۰۹ آماده پاسخگویی به سوالات دانشجویان در این خصوص می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.