چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸

شرکت 850 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در طرح پایش آنلاین سلامت روان وزارت بهداشت

جعفری

چهارشنبه 3خردادماه 96 مصادف با روز آزاد سازی خرمشهر و در هفته خوابگاه ها مراسم قرعه کشی بین دانشجویان شرکت کننده در طرح آنلاین پایش سلامت روان دانشجویان، با حضور سیده فرزانه جعفری رئیس اداره مشاوره، کارشناسان اداره مشاوره، جودکی دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان و جمعی از دانشجویان همتایار سلامت روان در اداره مشاوره دانشگاه برگزار شد.

سیده فرزانه جعفری با اعلام این خبر گفت: طرح پایش آنلاین سلامت روان دانشجویان که از اسفندماه 95 الی خردادماه 96 توسط اداره مشاوره دانشگاه برگزارشد. حدود 835 نفر از دانشجویان از طریق  سامانه الکترونیکی پایش جامع سلامت روان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برخی مشخصات روانشناختی خود ثبت کردند.

وی تصریح کرد: از بین دانشجویان شرکت کنندگان در این طرح به قید قرعه به 10 نفر از آنها جوایز نقدی به مبلغ 200 هزار تومان تعلق گرفت.

رئیس اداره مشاوره و روانشناختی با تشکر از دانشجویانی که در این طرح شرکت کردند، بیان کرد: از سایر دانشجویان خواستاریم که با مراجعه به این سامانه به آدرس http://5.63.15.31/consul/default.asp مشخصات روانشناختی خود را ثبت نمایند تا انشالله بتوان از این طریق گامی مثبت در راستای سلامت روان جامعه برداشت.

اخبار دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز  

پرتال دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.