سه‌شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲

دکتر خدادادی: شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بعنوان یک نهاد نوپایی است که در این دانشگاه شکل گرفت، رشد کرده و تنومند شده است.

جشن هفته خوابگاه ها اهواز 88%

قائم مقام رئیس دانشگاه: ملت ما با حضور و مشارکت فعالشان در انتخابات تضمین کننده امنیت و منافع ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.

دوشنبه یکم خرداد ماه 96 جشن بزرگ دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاه ها، با همت شورای صنفی دانشجویان و با حضور دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر علی خدادادی قائم مقام رئیس، دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر منصور آرزومند معاون اجتماعی و رئیس اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات، دکتر بیژن حسین پور مدیر امور دانشجویی، دکتر فرهاد حمزه لویی مدیر فرهنگی، مهندس محمدعلی افشه مدیر تربیت بدنی دانشگاه، برخی از کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و جمع کثیری از دانشجویان این در محل تالار شهدا برگزار شد.

در این مراسم دکتر علی خدادادی قائم مقام رئیس دانشگاه با تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: در  ایام مبارک شعبانیه و میتوان گفت یکی از مبارکترین رخدادهای دهه اخیر، انتخابات ریاست جمهوری بود و همچنین انتخاب مجدد دکتر روحانی تکمیل کنند جشن های اعیاد شعبانیه بوده است.

وی افزود: ملت ما با حضور و مشارکت فعالشان در انتخابات تضمین کننده امنیت و منافع ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی، که خون بهای بیش از 20 هزار شهید انقلاب است، شدند.

خدادادی در خصوص دیدگاه خود به شورای صنفی دانشجویان گفت: شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بعنوان یک نهاد نوپایی است که در این دانشگاه شکل گرفت، رشد کرده و تنومند شده است.

وی افزود: تنومندی این نهاد نوپای دانشجویی، ناشی از حمایت های مسئولین دانشگاه و تلاش و جدیت اعضای این شورا بوده که توانستند با عملیاتی کردن خواسته های دانشجویان از طریق مسئولین، اعتماد دانشجویان را به این شورا جلب کنند و باعث تاثیر و پایداری شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی اهواز شوند.

رئیس سازمان هلال احمر استان خوزستان در پایان با تشکر از زحمات اعضای شورای صنفی، گفت: امیدورام این شورا در جلب اعتماد و مشارکت بیشتر دانشجویان، ارائه مطالبات و خواسته های دانشجویان از طریق پیگیری و رفع و رجوع مشکلات آنها، موفق باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.