سه‌شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵

به مناسبت "هفته خوابگاهها" صورت گرفت

بازدید ریاست و معاونان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از خوابگاههای دانشجویی

دانشگاه علوم بهزیستی

دکتر حمید رضا خرم خورشید، رئیس دانشگاه بهزیستی و توانبخشی به همراه دکتر مسعود فلاحی، معاون فرهنگی دانشجویی، دیگر معاونان، مدیران و مسئولان دانشگاه در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۶ از خوابگاههای دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاهها بازدید به عمل آوردند.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، هیات رئیسه دانشگاه بهزیستی و توانبخشی به مناسبت هفته خوابگاهها در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۶ از خوابگاههای دانشجویی بازدید به عمل آوردند.

دکتر حمید رضا خرم خورشید، رئیس دانشگاه بهزیستی و توانبخشی  به همراه معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر مسعود فلاحی خشکناب از خوابگاه پسران امام حسین (ع) در روز سوم هفته خوابگاهها بازدید نمودند.

ریاست دانشگاه در اتاق های دانشجویان حضور یافت و ضمن آن به مسائل مطرح شده صنفی _ رفاهی دانشجویان رسیدگی نمود. در این بازدید از دانشجویان عضو اتاق و سوئیت نمونه، با اهداء کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

همزمان در چهار خوابگاه دیگر دانشگاه، معاونین، مدیران و مسئولین بازدید نمودند.

تقدیر از برگزیده گان مسابقات ورزشی با اهداء کارت هدیه و برگزاری مسابقه تزئین سالاد در تمامی خوابگاه های دختران و پسران توسط دانشجویان با هدف ترویج فرهنگ تغذیه سالم و سلامتی از دیگر برنامه های اجرا شده در این بازدید ها بود

گفتنی است زمان هفته خوابگاهها از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه لغایت ۵ خرداد می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.