سه‌شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰

مدیر کل روابط عمومی استان و مشاور امور بین الملل استانداری همدان:

اطلاع‌رسانی عملکرد دولت در استان از وظایف ذاتی روابط عمومی‌هاست/ کمیته‌های تخصصی در شورای روابط عمومی‌های استان تشکیل شد

روز روابط عمومی

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان احیاء، فعال کردن و افزایش تعداد اعضای مجمع عمومی روابط عمومی‌های استان و تشکیل کمیته‌های تخصصی را از موضوعات مورد توجه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان عنوان کرد.

به گزارش پایگاهاطلاع رسانی مفدا  در همدان، شهابی ضمن تبریک هفته روابط عمومی، اعیاد شعبانیه  و پیش رو بودن سالروز سوم خرداد و با آرزوی توفیق برای دولت تدبیر و امید؛ حماسه بزرگ و غرورآفرین ملت سرافراز ایران اسلامی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا را به مردم شریف استان تبریک گفت.

وی از گزارش مبسوط و موثر مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و کلام متین دکتر موسوی‌بهار قدردانی کرد و گفت: اهمیت و جایگاه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در استان مهم است و دکتر قاضی‌زاده هاشمی از جایگاه متعالی برخوردار هستند و از وزرای شجاع، موفق و کاردان دولت محسوب می‌شوند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان با بیان اینکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  بی‌نظیرترین دوران خود را سپری کرده است، اظهار کرد: متاسفانه با وجود توفیقات بسیار در عرصه سلامت شاهد برخی اظهارنظرهای نادرست دررابطه با ناکارآمدی طرح تحول سلامت بودیم.

وی به کاهش پرداختی از جیب بیماران بستری شده در بیمارستان به عنوان دستاورد اجرای طرح تحول نظام سلامت اشاره کردو  گفت:‌ از زحمات همه دست اندرکاران حوزه سلامت  طی سه سال اخیر تشکر می‌کنم و باید گفت در گذشته بخش زیادی از هزینه‌های درمان توسط بیمار پرداخت می‌شد و افراد با مشکلات پرداختی بسیاری مواجه بودند اما اکنون مشکلات بیماران کاهش یافته است.

شهابی افزود: مردم عزیز، شریف و فهمیده ایران اسلامی به خوبی ارزش خدمات ارائه شده در حوزه سلامت را می‌دانند و با حضور پرشور در انتخابات پاسخ دندان شکنی به بی‌تقوایی برخی افراد دادند.

وی دلیل اینکه بخشی از افراد جامعه به کارنامه دولت یازدهم رأی ندادند آن را  متوجه کارکنان حوزه اطلاع رسانی دانست و گفت: اطلاع‌رسانی خدمات و عملکرد دولت در استان از وظایف ذاتی روابط عمومی‌هاست.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان افزود: این شورای با حضور 140 نفر از روابط عمومی‌های استان با ریاست استاندار و دبیری اینجانب مشغول کار است.

وی ضمن تبریک هفته بزرگداشت روابط عمومی و ارتباطات و قدردانی ازحمات فعالان این حوزه ، خاطرنشان کرد:‌ خوشبختانه احیاء ، فعال کردن و افزایش تعداد اعضای مجمع عمومی روابط عمومی‌های استان مورد توجه قرار گرفت و با تشکیل کمیته‌های تخصصی روابط عمومی، کارنامه درخشانی کسب شد.

شهابی با اشاره به اینکه نقش روابط عمومی‌ها در انتخابات روزهای گذشته انکارناپذیر است، افزود:‌ انتخاب دکتر روحانی به عنوان ریاست جمهوری دوره دوازدهم،  بار مسوولیت روابط عمومی‌ها را سنگین‌تر کرده است زیرا مردم به عملکردها و برنامه‌های مطرح‌شده اعتماد کردند و باید با تلاش مضاعف اعتماد مردم به دولتمردان و مسوولان را به خوبی پاسخ داد.

وی توفیقات ملی و بین‌المللی چهار ساله دولت یازدهم را ارزشمند دانست و گفت: کاهش میزان تورم و رشد اقتصادی از دستاوردهای دولت یازدهم است که این تلاش‌ها تحسین بین المللی را برانگیخت و همچنین توفیقات بین‌المللی در برجام زمینه برقراری ارتباط با کشورهای مختلف جهان را ایجاد کرد.

مدیر کل روابط عمومی استان و مشاور امور بین الملل استانداری همدان با اشاره به وظایف روابط عمومی‌ها در حوزه‌های مختلف گفت:عمده ترین وظیفه روابط عمومی اطلاع‌رسانی است و تبلیغات در این حوزه باید با رویکرد اقناعی انجام شود.

وی اضافه کرد: ارتباط با رسانه‌ها با توجه به توسعه شبکه‌های مجازی از مهمترین وظایف روابط عمومی‌ها است و باید از تهدیدها به عنوان فرصت استفاده کرد.

شهابی استفاده از تصاویر مربوط به خدمات ارزنده بهداشت و درمان و اقدامات قبل و بعد از هتلینگ در بیمارستانها را در برنامه‌های مختلف بااهمیت خواند و گفت: راه‌اندازی بیمارستانها و خانه‌های بهداشت به زودی در برنامه است.

وی با تشکر از دعوت دکتر موسوی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان و شاهرخی سرپرست روابط عمومی این دانشگاه دربرگزاری مراسمی به مناسبت بزرگداشت روز روابط عمومی خاطر نشان کرد: جشنی با حضور استاندار به مناسبت روز روابط عمومی با حضور مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دستگاههای مختلف بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.