دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

در جلسه داوری نهایی جشنواره وثوق انجام شد

انتخاب برگزیدگان جشنواره وثوق

داوری جشنواره وثوق

دوازده استاد و چهار گروه آموزشی به عنوان برگزیدگان جشنواره وثوق در جلسه داوری نهایی انتخاب شدند.

به گزارش مفداایران به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، جلسه داوری نهایی جشنواره آموزشی دکتر وثوق دانشگاه با هدف انتخاب نهایی اساتید برتر در عرصه آموزش دانشگاه در تاریخ ۱۶دی ماه ۱۳۹۹ در سالن جلسات کتابخانه مرکزی دانشگاه با حضور ریاست و معاون آموزشی دانشگاه، روسای دانشکده ها، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش، دبیر علمی و اجرایی جشنواره وثوق، مدیر امور هیئت علمی و سایر اساتید مدعو برگزار شد.
دکتر جلیل کوهپایه زاده؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این جلسه اظهار کرد: جشنواره وثوق به خوبی توانسته است در خصوص ارج نهادن به امر آموزش به عنوان رکن مهم و اصلی دانشگاه فرهنگ سازی کند.
 وی با اشاره به ایجاد ساز و کار دقیق برای شناسایی اساتید برجسته و فعال در امر آموزش، افزود: انتظار می رود در پایان جشنواره ششم خطوط و اهداف جهت گیری آموزشی دانشگاه در جشنواره بعدی در قالب یک بیانیه هدف گذاری شود.
دکتر ابوالفضل باقری فرد؛ معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز گفت: جشنواره وثوق در هر سال نسبت به سال گذشته از جنبه کیفی و رعایت اصول و موازین داوری انتخاب اساتید و گروه های آموزشی برتر، پیشرفت قابل توجهی داشته است.
 دکتر حوریه محمدی؛ مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز در این نشست به فرایند اجرای ششمین جشنواره و نقاط قوت و ضعف آن اشاره کرد.
جلسه داوری در نهایت با انتخاب یازده استاد برتر، یک استاد شایسته تقدیر و چهار گروه آموزشی برتر اختتام یافت.
گفتنی است جشنواره وثوق دانشگاه علوم پزشکی ایران هر ساله به منظور تقدیر و تشویق از اساتید فعال در عرصه آموزش، در دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.