شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر دانشجویی از خوابگاه ها در آستانه هفته خوابگاه در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

بازدید خوابگاه اهواز 88%

شنبه 9 اردیبهشت ماه 96 در آستانه ورود به هفته خوابگاه ها دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر بیژن حسین پور مدیر امور دانشجویی، مهندس محمدعلی افشه مدیر تربیت بدنی و دیگر مسئولین حوزه دانشجویی از خوابگاه دانشجویی پسرانه صدف بازدید کردند.

در این بازدید بعد از اقامه نماز جماعت در نمازخانه خوابگاه، مسئولین از نزدیک روند خدمت رسانی و شیوه معیشتی دانشجویان در خوابگاه را مورد بررسی قرار دادند و نشست های صمیمانه ای نیز در اتاق های دانشجویی داشتند و دانشجویان در این نشست مطالبات خود را مستقیم با مسئولین معاونت فرهنگی و دانشجویی در میان گذاشتند.

گفتنی است در ادامه این بازدید ها دوشنبه 11 اردیبهشت ماه 96 دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر بیژن حسین پور مدیر امور دانشجویی، دکتر فرهاد حمزه لویی مدیر فرهنگی، مهندس محمدعلی افشه مدیر تربیت بدنی و دیگر مسئولین حوزه دانشجویی از مجتمع های خوابگاهی گلستان نیز بازدید بعمل آوردند.

بعد از اقامه نماز جماعت در نمازخانه خوابگاه مسئولین حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی نشست صمیمانه ای با دانشجویان این خوابگاه ها داشتند و دانشجویان مطالبات خود را در حوزه فرهنگی و دانشجویی مطرح کردند.

شایان ذکر است در ا دمه این بازدید ها از سایر خوابگاه های دانشجویی بمراتب بازدید و نشست توسط مسئولین حوزه فرهنگی و دانشجویی انجام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.