چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹

اجرای برنامه "سلف سرویس بدون نمک" در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

سلف سرویس بدون نمک

به مناسبت هفته سلامت، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برنامه "آشپزخانه بدون نمک" را در سلف سرویس‌های این دانشگاه اجرا کرد.

به گزارش مفدا ایلام، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: همه ساله یکم تا هفتم اردیبهشت ماه از سوی وزارت بهداشت به عنوان "هفته سلامت" نامگذاری شده است که برنامه‌های متعددی در طول این هفته در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اجرا می‌شود.

دکتر جمیل صادقی‌فر اضافه کرد: در این دانشگاه نیز علاوه بر برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی و ورزشی، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه هم اقدام به برگزاری برنامه "آشپزخانه و سلف سرویس بدون" نمک کرد.

وی گفت: این برنامه با همکاری اداره تعالی فرهنگی و مدیریت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد و نمک از سلف دانشجویی دانشگاه حذف شد و توسط دکتر ستار کیخاوندی، مدیر دانشجویی و محمد صادق اسدی مسئول اداره تغذیه دانشجویان دانشگاه، بر روند اجرای مطلوب این برنامه در سلف دانشجویان دختر و پسر دانشگاه نظارت شد.

صادقی فر خاطرنشان کرد: در این برنامه به همت اداره تعالی فرهنگی دانشگاه بنر، پوستر و بروشورهای آموزشی تغذیه سالم در اختیار دانشجویان در سلف سرویس‌های دانشجویی قرار گرفت.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.