چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹

نتایج کلیه رشته‌های هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در اختتامیه نهایی اعلام شد

اختتامیه جشنواره 4

در اختتامیه نهایی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت نتایج بخش‌های تئاتر خیابانی، تئاتر صحنه‌ای، موسیقی، مواد تبلیغی، گویندگی و فیلم موبایلی، مشاعره، نمایشنامه خوانی، فیلمنامه نویسی استندآپ کمدی و پویانمایی اعلام شد.

به گزارش مفدا، نتایج بخش فیلم موبایلی و گویندگی به شرح زیر است:

رشته فیلم موبایلی

نفر اول: پیمان جباری برای فیلم "صبح فردا در ابهام " از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم به صورت مشترک از اردکان یزد برای فیلم "خودکشی به علاوه یک" و مینا باغبانی برای فیلم "حس پنهان" از دانشکده علوم پزشکی آبادان
رتبه سوم از دانشگاه آزاد اردبیل رضا آقایی برای فیلم "رابطه خیلی مستقیم


رشته گویندگی و اجرا

رتبه اول:  سید محمدرضا حسینی از دانشگاه علوم پزشکی وارستگان
رتبه دوم:معصومه حاجی زاده از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه سوم مشترکا: سمیه سادات رضایی از دانشگاه علوم پزشکی قم و کیمیا آریان از دانشگاه علوم پزشکی گلستان


نتایج بخش "مواد تبلیغی" 

 رشته پوستر

کاوه معتمدیان برای طراحی پوستر "صبح فردا در ابهام" از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رشته عکس

زهرا اصغری از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

رشته پویانمایی در بخش آزاد

رتبه اول:  "گره کور" بهنام امینی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم: "حیات" از شکیلا به منش از دانشگاه علوم پزشکی آبادان
رتبه سوم: "ازدواج" محبوبه زیرک از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

رشته پویانمایی در بخش سلامت

رتبه اول: "داگ بین" از آتوسا غفاری از دانشگاه سوره
رتبه دوم: "اپل" نداسادات میرمحمدی از دانشگاه فرهنگ و هنر شیراز
رتبه سوم: "مستر ای" سیامک سوادکوهی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

بخش نماهنگ

رتبه اول: هادی مصطفایی برای نماهنگ "طبیعت" از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم: مژده غیاث طبری برای نماهنگ "نیایش" از  دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه سوم:  الهه حسینی موسوی برای نماهنگ "بازی" از دانشگاه علوم پزشکی تبریز


نتایج بخش فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی و استندآپ کمدی :

رشته فیلمنامه نویسی در بخش آزاد

رتبه اول:  زهرا شیخی برای فیلمنامه "تلنگر" از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه دوم: حامد باباخانیان برای فیلمنامه "التماس دعا"
رتبه سوم: محمد صبوری برای فیلمنامه  "کثیف"

رشته فیلمنامه نویسی در بخش سلامت

رتبه اول: سعید نجاتی برای "بوی اویس" از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه دوم: علی حمصیان برای فیلنامه "تصمیم" از دانشگاه سوره
رتبه سوم: وحید عسگر دواتگری برای فیلمنامه "چرخه نمک" از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

رشته نمایشنامه نویسی آزاد

رتبه اول: سید مجید میرحسینی برای "اشک خدا" علوم پزشکی کرمانشاه 
رتبه دوم: هاشم قدم یاری برای نمایشنامه "گذشته حال آینده" از مرکز آموزش عالی نبی اکرم تبریز
رتبه سوم: محمد امانی برای نمایشنامه "مردگان متحرک" از مرکز آموزش عالی نبی اکرم تبریز

نمایشنامه نویسی حوزه سلامت

رتبه اول:  فاطمه عرب برای نمایشنامه "کسی نیست مرا به خاک بسپارد" از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه دوم: ارسطو علیزاده برای "قتل شب" از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه سوم: محمدابراهیم  اسماعیل زاده برای نمایشنامه  "آدمها قرصها خلسه ها"  از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

استندآپ کمدی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور

رتبه اول: سید احمد عسگری از  علوم پزشکی شهید بهشتی
رتبه دوم: طاهره اکبری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: علی نجیبی از دانشگاه علوم پزشکی بابل

استندآپ کمدی دانشجویان سراسر کشور

رتبه اول: سید محسن هاشمی از دانشگاه آزاد نجف آباد
رتبه دوم:  ایمان حسن زاده از دانشگاه علوم پزشکی بابل

رتبه سوم: ایمان خرمی زاده از دانشگاه علوم پزشکی گلستان


نتایج بخش تئاتر خیابانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی

بهترین طراحی فضای خیابانی

رویا اسدی برای نمایش "جاده قیدار" از دانشگاه علوم پزشکی کردستان

بهترین آهنگسازی تئاتر خیابانی

حسین بالاوندی برای نمایش "آبادانیها"  از دانشگاه علوم پزشکی آبادان


بهترین بازیگر زن

فرخنده محمدی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

بهترین بازیگر مرد

سید مجید میرحسینی برای نمایش" من بی " از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

بهترین طرح و ایده تئاتر خیابانی

رضا چوپان از دانشگاه علوم پزشکی آبادان

بهترین کارگردان تئاتر خیابانی

سید مجید میرحسینی برای نمایش "من بی" از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

برگزیدگان تئاتر خیابانی

رتبه اول: من بی به کارگردانی سید مجید میرحسینی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه دوم: آبادانی ها به کارگردانی فرخنده صادقی از دانشگاه علوم پزشکی آبادان
رتبه سوم: جاده قیدار به کارگردانی علی رضاپور و شهریار بهاری از دانشگاه علوم پزشکی کردستان


نتایج بخش تئاتر خیابانی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور

بهترین بازیگر زن
مشترکا نسرین رفیعی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز  و دنیا فتحی زاده دانشگاه آزاد تهران مرکز برای "می شه گرگ نباشیم"


بهترین بازیگر مرد
علمی کاربردی برای نمایش شوار کتان تایلندی مصطفی کولیوندی
 

بهترین طرح و ایده

 احمد صمیمی برای نمایش "دومینو" از دانشگاه آزاد تهران مرکز

بهترین طراحی فضای خیابانی
سعید محمدسلیمانی  برای نمایش "اهواز دخترهای لندن بود"

بهترین آهنگسازی

دانشگاه دامغان برای نمایش دو جفت پوتین امیرحسین رضوان صفت

بهترین کارگردان

سعید خیراللهی از دانشگاه علمی کاربردی
 

مشاعره  دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی

رتبه اول: دزفول شقایق معلمی شهرزاد رمضانی و نسترن حاتمی
رتبه دوم: دانشگاه علوم پزشکی گناباد: سحر علیزاده، فاطمه گندم رو و محمد حسین پیری
رتبه سوم مشترکا: دانشگاه علوم پزشکی شیراز: سارا عبدالهی، وحیده شعبانی و فاطمه امیری و  دانشگاه علوم پزشکی ایلام: مشترکا مسعود میری، آذر رهی زاده و احسان شعبانی

 

نتایج بخش موسیقی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت

رشته گروه نوازی سنتی

رتبه اول: دانشگاه علوم پزشکی اهواز به سرپرستی یوسف کشوری نژاد
رتبه دوم: دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سرپرستی اتابک بخشایی
رتبه سوم: دانشگاه علوم پزشکی مازندران به سرپرستی سیده مائده یوسف نژاد

بهترین تکنوازهای گروه نوازی سنتی

بدون ترتیب تقدیر شده است از مرضیه زهتاب نوازنده کمانچه از دانشگاه علوم پزشکی همدان
سیاوش وثوقی نوازنده تار از دانشگاه علوم پزشکی یزد
مهرداد حنایی جهرمی نوازنده تنبک از دانشگاه علوم پزشکی جهرم

بخش آواز

رتبه اول:یوسف کشوری نژاد از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
رتبه دوم:حسین فرمانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: اسماعیل الله دادیان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

خوانندگی پاپ
رتبه اول: علی مصطفوی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه دوم:  کاظم خموش از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه سوم: علی حسن زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

بخش نمایشنامه خوانی 

بهترین آهنگساز
احمدی غفاری برای نمایش ترس و نکبت رایش سوم

بهترین توضیح خوان
نگار قربانی برای نمایش "این یوسف" از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 

بهترین خوانش خوان زن
به طور مشترک زهرا کریمی برای "من آنجا نیستم" از دانشگاه علوم پزشکی سمنان و مینا نوروزی برای "عشق آباد" از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

از شیوا فندرسکی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان برای نمایش دکلره تقدیر شد

بهترین خوانش خوان مرد
سامان صوفیان برای نمایش "این یوسف" از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
از عرفان فتاحی برای نمایش "پزشک نازنین" از دانشگاه علوم پزشکی تبریز تقدیر شد

بهترین کارگردان نمایشنامه خوانی
مجتبی رضایی برای نمایش "پزشک نازنین" از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
از فاطمه شفیع زاده به خاطر تلاش شایسته در فضاسازی منطبق بر جو دیکتاتوری  نمایشنامه "ترس و نکبت رایش سوم" از دانشگاه علوم پزشکی تبریز تقدیر شد

گروه برتر نمایشنامه خوانی
گروه دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای نمایشنامه خوانی "پزشک نازنین " به کارگردانی مجتبی رضایی


نتایج بخش تئاتر صحنه ای 

بهترین طراح صحنه
دیپلم افتخاری و تندیس جشنواره   به  فائزه زعفرانیه و علی روغنی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برای تئاتر "تراژدی تقدیر"
لوح تقدیر به سعید محمد سلیمانی برای دو نمایش "شیراز بارسلون" و "بطری بازی" از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

بهترین بازیگر زن
دیپلم افتخاری و تندریس جشنواره به سبب ایفای نقشی دشوار و پیچیده و چند وجهی به زهرا شیخ الاسلام برای "من همان روز همان ساعت" از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
لوح تقدیر به نگار درخشان برای نمایش "بطری بازی" از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

بهترین بازیگر مرد
دیپلم افتخاری و تندیس جشنواره به سبب حضوری چشمگیر در نقشی پرچالش در یک کمدی سیاه برای کیارش صالحی در تئاتر "آقای اشمیت کیه کیارش از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

لوح تقدیر به محمد اصفهانی برای بازی در نمایش خشکسالی و دروغ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

نمایشنامه نویسی
نمایشنامه ای برگزیده اعلام نشد اما یک هنرمند شایسته تقدیر اعلام شده است زهرا شیح الاسلام برای نمایش "من همان روز همان ساعت" از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بهترین کارگردان
دیپلم افتخاری و تندیس جشنواره به خاطر اجرایی دقیق با زمان بندی مناسب  به سعید محمد سلیمانی برای نمایش "بطری بازی" از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
لوح تقدیر تقدیم شد به سیاوش محبی برای تئاتر" آقای اشمیت کیه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

بهترین تئاتر صحنه ای

دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و جایزه نقدی به دلیل هماهنگی و توازن میان تمام عناصر به "گروه من نه ما" از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

بدون اولویت شایسته قدردانی 
نمایش "من نه ما" از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
نمایش "بطری بازی" از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
نمایش "آقای اشمیت کیه" از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 نتایج بخش تئاتر صحنه ای دانشجویان سراسر کشور در اختتامیه نهایی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت

آهنگساز
فرزان فلکی برای نمایش "با من حرف نمی زنی چرا" از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

بهترین طراح صحنه
فائزه ذکاوتی  برای نمایش "با من حرف نمی زنی چرا" از دانشگاه آزاد تهران مرکز

بهترین بازیگر زن
بدون ترتیب عطیه پور جعفری برای نمایش "نا تمام" از دانشگاه علوم پزشکی بروجرد
هما پریسان برای نمایش " اعترافاتی درباره زنان"  از  دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

بهترین بازیگر مرد
طه محمدی برای نمایش "اعترافاتی درباره زنان" از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

بهترین کارگردان
تهران مرکز برای نمایش با من حرف نمی زنی چرا امین وحیدی پور

بهترین تئاتر
نمایش "با من حرف نمی زنی چرا" به کارگردانی امین وحیدی پور از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.