چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰

اولین نشست خبری نشریات دانشجویی کشور؛

چهار نماینده مجلس و دو معاون وزیر به فعالان نشریات دانشجویی پاسخ می‌دهند

نشریات

دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه جاری، مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس در نشستی با نشریات دانشجویی به پرسش‌های آنها پاسخ می‌دهند. محمد مهدی زاهدی، محمود صادقی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی و الیاس حضرتی نمایندگان مجلس و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و معاون فرهنگی وزیر علوم در این جلسه در بین دانشجویان خواهند بود.

به گزارش مفدا، محمدعلی کامفیروزی با اعلام این خبر گفت: این برنامه با همکاری معاونت فرهنگی وزارت علوم در قالب دو نشست صبح و عصر برگزار می شود که برای نشست صبح معاونان فرهنگی وزارت علوم و بهداشت به سوالات نشریات دانشجویی پاسخ می دهند. همچنین از معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها نیز برای شرکت در این نشست و پاسخ به سوالات نشریات دانشجویی دعوت شده است. در نشست عصر هم آقایان محمد مهدی زاهدی، محمود صادقی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی و الیاس حضرتی (نمایندگان مجلس شورای اسلامی) پاسخگوی سوالات دست اندرکاران نشریات دانشجویی خواهند بود.

نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی در شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم،  در ادامه با اشاره به اهداف برگزاری این نشست گفت: توجه به نقش مهم و اثرگذار نشریات دانشجویی در اطلاع رسانی و تحلیل مسائل کشور در دانشگاه ها، لزوم پاسخگویی مسئولان درباره کارنامه فعالیتشان و مواجهه مستقیم و پرسشگری نشریات دانشجویی از مسئولانی که وظیفه تصمیم گیری و اجرای این تصمیمات در حوزه آموزش عالی را دارند، از دلایل برگزاری این نشست است.

گفتنی است حضور در این نشست برای تمامی دست اندرکاران نشریات دانشجویی در دانشگاه های آزاد اسلامی، علوم پزشکی و دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم آزاد است و ایشان می توانند برای ثبت نام اطلاعات خود (شامل نام و نام خانوادگی، نام نشریه، نام دانشگاه محل اخذ امتیاز انتشار نشریه، سمت در نشریه، زمینه انتشار و توالی انتشار نشریه) را از طرق آیدی تلگرام @stpc96  و یا شماره تماس ۰۹۳۰۴۲۹۴۶۵۶ و یا آدرس ایمیل studentpressconference2017@gmail.com ارسال کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.