یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵

افتتاح اتاق مشاوره و سلامت روان دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

افتتاح اتاق مشاوره و سلامت روان دانشجویی  جدید در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم جهت ارتقاء سطح کیفی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی این دانشگاه، واحدی جدید با تجهیزات بیشتر در اختیار مدیریت و کارشناسان اداره مشاوره دانشگاه قرار داد.

به گزارش مفدا جهرم، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم جهت ارتقاء سطح کیفی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه اقدام به تعبیه واحد جدید مشاوره در ساختمان سایت پردیس دانشگاه نمود.

حجت الاسلام زین العابدین دست داده، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این خصوص گفت: با توجه به رایزنی‌های اخیر معاونت فرهنگی و دانشجویی در خصوص جابجایی اداره مشاوره، این معاونت در نظر گرفت جهت ارائه خدمات بهتر مشاوره‌ای، واحدی جدید و با تجهیزات بیشتر در اختیار مدیریت و کارشناسان این اداره قرار دهد.

وی در ادامه افزود: برای تجهیز و تعمیر این واحد، اقدام به عقد قرارداد با طراح این مجموعه کردیم و بعد از مشاهده طرح، کار را آغاز کردیم.

دست‌داده، با تأکید بر اینکه اداره مشاوره  همانگونه که نیاز همه دانشجویان است، نیاز کارکنان و کارمندان نیز می‌باشد، ادامه داد: در حال حاضر اداره مشاوره دانشجویی با ارائه حدود ۱۰۰ مشاوره حضوری، تلفنی و خوابگاهی در ماه، یکی از مهمترین واحدهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محسوب می‌شود.

وی گفت: امیدواریم با این تغییرات جدید، گامی بلند در اجرای اهداف دانشگاه، در راستای خدمت رسانی به دانشجویان برداریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.