چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳

دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز مهمان خانه سالمندان شدند

آپلود

به همت اداره سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشجویان همتایار سلامت به همراه معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه، از خانه سالمندان "خوبان" تبریز بازدید کردند.

به گزارش‌ مفدا تبریز، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشجویان همتایار سلامت این دانشگاه ، دوشنبه ۲۱ فروردین ماه، یک روز مانده به میلاد خجسته مولای متقیان از خانه سالمندان "خوبان" شهر تبریز بازدید کردند.

در این بازدید که به همت اداره سلامت روان این دانشگاه برگزار شد، دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر علی اصغر مغانی رییس اداره سلامت روان، مشاوران و مسئولان اداره سلامت روان و دانشجویان همتایار سلامت این دانشگاه حضور داشتند.

در حاشیه این دیدار دکتر مغانی رییس اداره سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفتگو با خبرنگار مفدا تبریز، ضمن تشکر از معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه بخاطر همکاری و همیاری شایان توجه با این اداره، حضور در فعالیت‌های اجتماعی را از ضروریات دوران دانشجویی خواند و افزود: اداره سلامت روان سعی در فراهم کردن امکان حضور دانشجویان در فعالیت‌های اجتماعی را دارد.

مسئول همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز ضمن تایید سخنان مغانی، به تبیین ضرورت پیوند دانشگاه و اجتماع در زمینه سلامت روان پرداخت و آن را از عوامل ارتقاء سلامت روان در اجتماع خواند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.