چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد

پرداخت ۲۰۹ میلیون تومان وام دانشجویی در سال گذشته

وام دانشجویی

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: سال گذشته در مجموع ۲۰۹ میلیون تومان اعتبار در قالب سه نوع وام دانشجویی میان ۴۴۲ دانشجوی دانشگاه توزیع شده است.

به گزارش مفدا، صباح واله در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وام‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار کرد: به‌طور کلی در دانشگاه سه نوع وام تحصیلی، ضروری و شهریه به دانشجویان اعطا می‌شود.

وی با بیان اینکه مبلغ وام‌های دانشجویی در سال ۹۵ نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش یافت، افزود: وام‌های نیم‌سال دوم نیز به دانشجویان پرداخت شده است و مهلت ثبت‌نام دیگر تمدید نمی‌شود.

واله عنوان کرد: مبلغ وام تحصیلی در نیم‌سال اول سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵، ۳۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان و در نیم‌سال بهمن ۴۹۵ هزار تومان بود. وام‌های ضروری نیز در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و پزشکی عمومی به مبالغ ۱۵۰، ۳۰۰ و ۶۰۰ هزار تومان به دانشجویان پرداخت شد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تصریح کرد: در سال ۹۵ در مجموع ۳۷۵ نفر حدود ۱۵۸ میلیون تومان وام تحصیلی دریافت کردند؛ همچنین حدود ۲۱ میلیون تومان وام ضروری به ۶۰ دانشجو اعطا شد و حدود ۳۰ میلیون تومان نیز برای وام شهریه در اختیار دانشگاه قرار گرفت که میان هفت دانشجوی شهریه‌پرداز توزیع شد.

واله گفت: همچنان در تلاش هستیم تا اعتبارات بیشتری را برای وام‌های دانشجویی اخذ کنیم؛ در این زمینه نیز به دانشگاه قول‌هایی داده شده است و امیدواریم در سال جدید اعتبارات برای وام‌های دانشجویی افزایش یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.