شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵

راه‌اندازی پیست دوچرخه سواری در مجتمع خوابگاهی دخترانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

بازدید زاهدان 17 فروردین زاهدان2

با تحویل ۳۰ دستگاه دوچرخه به مجتمع خوابگاهی دخترانه ریحانه النبی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، به‌زودی این خوابگاه دخترانه، مجهز به پیست دوچرخه سواری می‌شود.

به گزارش مفدا زاهدان، علیرضا گنجعلی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ماه از فضاهای خوابگاهی و ورزشی مجتمع خوابگاهی دخترانه "ریحانه النبی" و پسرانه "شهید مسلم کیخا" گفت: تعداد ۳۰ دستگاه دوچرخه جهت بهره برداری دانشجویان دختر به مجتمع خوابگاهی ریحانه النبی تحویل داده شد.
وی در ادامه افزود: برای جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی، مسیر خیابان ضلع غربی وجنوبی این خوابگاه به پیست دوچرخه سواری اختصاص یافته و بزودی خط کشی می گردد.
وی اذعان داشت: با راه اندازی این پیست یکی از درخواست‌های مهم دانشجویان محقق و باعث ایجاد روحیه نشاط و شادی در بین دانشجویان خوابگاه می‌شود.
گفتنی است، در پایان این بازدید که به همراه دکتر علیرضا داشی‌پور، مدیر امور دانشجویی، رمضانعلی سالاری رئیس اداره امور خوابگاه‌ها و نادر شهرکی مدیر تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از مسؤولان مربوطه بابت برنامه ریزی دقیق و اجرای به موقع فعالیت‌های انجام شده قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.