شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸

برگزاری نشست مشترک دبیران کانون‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

کانون قرآن

با هدف استفاده از پتانسیل‌های شبکه‌های اجتماعی برای ترویج مفاهیم قرآنی، نشست مشترک دبیران کانون‌های دانشجویی "اطلاع رسانی" و "قرآن و عترت" دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، در نشست مشترکی که با حضور دبیران کانون‌های دانشجویی "اطلاع رسانی" و "قرآن و عترت" دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد، "حمید راستی" بر استفاده از پتانسیل‌های شبکه‌های اجتماعی برای ترویج مفاهیم قرآنی تاکید کرد.

مسئول دبیرخانه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی تبریز یادآور شد: یکی از زمینه‌های جشنواره قرآن و عترت، رقابت در حیطه رسانه‌های ارتباط جمعیست که در این زمینه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پتانسیل‌های خوبی به خصوص در جمع اعضای کانون اطلاع رسانی وجود دارد.

وی افزود: امید است با همکاری اعضای دو کانون با یکدیگر، فعالیت موثری در راستای ترویج و گسترش مفاهیم قرآنی صورت گیرد.

امید بیرامی، دبیر "کانون دانشجویی اطلاع رسانی" در این جلسه با اشاره به طرح ریزی کانال تلگرامی با نام " کافی"  گفت: کلمه" کافی" یاد آور آیه شریف (الیس الله بکاف عبده) است، به همین دلیل برای این کانال انتخاب شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه اداره کانال به صورت مشترک توسط اعضای دو کانون صورت می‌گیرد گفت: به فکر اجرای طرح‌هایی چون مسابقات قرآنی و... هستیم و اجرای این طرح‌ها نیز با همکاری دو کانون انجام می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.