شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱

حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع خبرنگاران افتخاری مفدا

دکتر آقازاده

دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در جلسه خبرنگاران افتخاری مفدا تبریز که به همت روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد، حضور یافت و ار نزدیک در جریان فعالیت‌های آنان قرار گرفت.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمد آقازاده پنجشنبه ۱۷ فروردین ماه، در جلسه خبرنگاران افتخاری مفدای تبریز حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیت های خبرنگاران افتخاری مفدای این دانشگاه قرار گرفت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در حاشیه این جلسه در گفتگویی کوتاه به خبرنگار مفدا تبریز گفت:‌ جای خالی یک سامانه منسجم اطلاع رسانی وخبری مانند مفدا در حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه دیده می شد که به لطف الهی مدتی است که در سراسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، راه اندازی شده و فعال است.

وی در ادامه افزود: هر جا که در انجام کار به دانشجو اعتماد کرده‌ایم بهترین نتیجه‌ها را گرفتیم، خوشحالم که امکان همکاری دانشجویان با این سامانه خبری فراهم است و مسئولین تا جایی که بتوانند حامی فعالیت‌های دانشجویان خواهند بود.

آقازاده در آخر از فعالیت‌های خبری "امید بیرامی" دبیر فعال "کانون دانشجویی رسا" و همکاری وی با روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.