پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

در نامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور؛

بر نهضت مسجد سازی در دانشگاه‌های علوم پزشکی تاکید شد

نهضت مسجدسازی

در نامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نهضت مردمی مسجد سازی با هدف احداث مساجد ساده در مناطق محروم و پرجمعیت کشور در یزد آغاز شد.

به گزارش مفدا یزد این طرح جهت جلب مشارکت و دعوت و تشویق کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی یزد جهت مسجد سازی راه اندازی شده است.

گفتنی است؛ بحرالعلوم رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و قائم مقام دبیر ستاد اقامه نماز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای از معاونان فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواست با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان در خصوص طرح نهضت مسجد سازی اقدامات لازم را انجام دهند.

 با عنایت به برنامه های مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان در خصوص طرح نهضت مسجد سازی اقدامات لازم معمول گردد.

لازم به ذکر است: طرح نهضت مسجدسازی، طرحی است که طی آن آحاد جامعه به صورت داوطلبانه ماهانه مبلغی را به دلخواه به حساب تعیین شده در خصوص این طرح واریز کرده و با این کمکهای کوچک مردمی که نهایتا مبلغ قابل توجهی می شود. در مناطق مورد نیاز بویژه مناطق محروم مسجد ساخته می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.