چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰

«عیدانه» در آستانه سال نو،

دکتر ابوالقاسم اصفیاء، مدیر امور دانشجویی : مهمترین چشم انداز ما در سال 96 افزایش رضایتمندی دانشجویان از خدمات رفاهی است

دکتر اصفیاء

در آستانه فرا رسیدن نوروز 1396 خورشیدی، به همین بهانه گفت و گویی صمیمی با مدیر امور دانشجویی معاونت دانشجویی انجام دادیم و ایشان از خاطرات و برنامه های نوروزی خود گفتند.

به گزارش مفدا تهران، در آستانه فرا رسیدن نوروز 1396 خورشیدی، به همین بهانه گفت و گویی صمیمی با مدیر امور دانشجویی معاونت دانشجویی انجام دادیم و ایشان از خاطرات و برنامه های نوروزی خود گفتند که در زیر می خوانید:
 

با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک فرارسیدن سال 1396، لطفاً خودتان را معرفی کنید؟
بسم الله الرحمن الرحیم، دکتر ابوالقاسم اصفیاء هستم 59 سال سن دارم، عضو هیئت علمی دانشکده بهداشت دانشگاه و در حال حاضر به عنوان مدیر امور دانشجویی دانشگاه انجام وظیفه می کنم که 32 سال سابقه خدمت دارم.
 

سال 95 از لحاظ شخصی چگونه بود؟
از نظر شخصی در مجموع سال نسبتاً خوبی بود و از این سال راضی هستم، تنها مشکلی که برای من وجود داشت موضوع از دست دادن مادرم بود که در اواخر امسال اتفاق افتاد.
 

از لحاظ شغلی، سالی که گذشت را چگونه ارزیابی می کنید؟
اگر بخواهم ارزیابی کنم در مجموع سال خوبی بود و یک سری کارهای نسبتاً جدیدی انجام دادیم از جمله بعد از سالها با حمایت هیئت رئیسه محترم دانشگاه موفق به تصویب موضوع احداث آشپزخانه جدیدمان در کوی دانشگاه شدیم.
آشپزخانه قبلی کوی که 50 سال قدمت داشت و بسیار مستهلک شده بود در مرداد 95 از رده خارج و به جای آن یک آشپزخانه از دانشگاه تهران اجاره کردیم که تا زمان ساخت آشپزخانه جدید ارائه خدمات تغذیه ای در آن انجام می شود.
مورد دیگری که استارت آن در سال 95 زده شد ارائه 2 نوع غذا در وعده نهار است که از هفته سوم اسفند ماه در سلف سرویس دانشکده دندانپزشکی بصورت آزمایشی اجرا شده و ان شاالله در پس از بازنگری در اواخر فروردین ماه 96 این طرح به صورت سراسری در همه سلف سرویس های دانشگاه پیاده خواهد شد.
همچنین نوسازی در سلف سرویس های پسران و دختران پردیس مرکزی دانشگاه از نظر ایجاد خطوط سلف جدید و تجهیزات مورد نیاز انجام  که در ارائه خدمات تغذیه ای به دانشجویان نقش موثری داشته است.

 

در تعطیلات نوروز 96 چه برنامه ای برای خودتان دارید؟
برنامه فعلی که در حال حاضر مدنظرم است، بودن در منزل، استراحت و همینطور انجام دید و بازدیدهایی که مرسوم ما ایرانیان هست و به هرحال فکر می کنم ارزش زیادی هم دارد. شاید اگر فرصتی شد در هفته دوم هم چند روزی به مسافرت خواهم رفت.
 

چشم اندازتان در سال 96 چه خواهد بود؟
مهمترین چشم انداز ما که فکر می کنم در کارهای مدیریت امور دانشجویی خیلی مهم است، بالا بردن میزان رضایتمندی دانشجویان از خدماتی که به آنها ارائه می دهیم. برای مثال غذایی که به آنها ارائه می دهیم که اهم آن نهار 2 است، برگزاری نهمین دوره جشنواره غذای دانشجویان، افزایش کیفیت سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان و ... که بالا بردن میزان رضایتمندی در هر سال و من جمله سال 1396 در اولویت کارهای ما است.
دیگر چشم انداز ما بازنگری در متن قراردادهای مناقصه تغذیه و ایاب و ذهاب است که با توجه به بررسی هایی که کردیم مسایل و مشکلاتی که در طول سال 95 با آنها مواجه بودیم در ارتباط با پیمانکاران مختلف، نقاطی که احیاناً دارای ابهام است در قراردادها ان شاالله با بررسی های کارشناسی رفع خواهیم کرد.
احداث آشپزخانه جدید کوی و همچنین تصویب چارت سازمانی واحد کتابخانه های خوابگاهی با کمک مدیریت نیروی انسانی دانشگاه از دیگر کارهای مهم سال آینده ما خواهد بود.

 

کلام آخر
در مجموع امیدوار هستم که سال 1396 برای همه مردم ایران و کسانی که دغدغه خدمت به مردم ایران را دارند سال مبارک و پربرکتی باشد و به ویژه برای دانشجویان عزیز دانشگاه خودمان که به واقع گل سر سبد دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی هستند و اکثر نخبگان کشور در آنها هستند آرزوی سلامتی، شادکامی و موفقیت دارم و امیدوارم در همه شئون زندگی موفق و موید باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.