چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱

نتایج آزمون مسابقات کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلان شد

زمون بخش کتبی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به روایت تصویر

نتایج آزمون مسابقات بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلان و راه‌یافتگان به مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت مشخص شدند.

اسامی برگزیدگان استانی در رشته‌های مختلف قرآنی به شرح زیر می‌باشد.

اعلام نتایج بیست دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

اعلام اسامی برگزیدگان بخش کتبی مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره  قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت در سه بخش دانشجویان، اساتید و کارکنان

برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش معارف و سیره معصومین بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت (ع ) کارکنان

رشته احکام :

1-خدیجه دیلمی  :  دیلم

2- همت مردانی   : گناوه

3- امین صداقت  : بوشهر

4-سکینه حیدری : گناوه

5- سید مریم موسوی : گناوه

رشته  سیره معصومین

1-  الهام بهمنی :  بوشهر

2- حکیمه گله گیری : دیلم

3- لیلا نامی نظری : دشتستان

4- سیما افراشته : دشتستان

رشته  ترجمه و تفسیر قرآن کریم

1- اعظم خدری :  گناوه

2- آسیه گورکی فرد :  بوشهر

3- بتول پشاهنگ :  گناوه

رشته  نهج البلاغه

1-زهره حیدری : گناوه

2- خدیجه حسینی  : دیلم

3- منیژه تنگستانی :  دیلم

4-سکینه رزمجو:گناوه

رشته  حفظ موضوعی قرآن

1-عبدالجلیل محمدی:کنگان

2-طیبه احمد زاده:بوشهر

3-مهری خواجه:گناوه

رشته  آشنایی با احادیث اهل بیت

1-هادی تنگستانی:دیلم

2-صدیقه حیدری:دشتی

3-سکینه یوسفی:گناوه

رشته پرسمان قرآنی

1-بتول السادات حسینی:گناوه

2-اشرف امیری:گناوه

3-فرخنده فال حصیری:گناوه

برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش معارف و سیره معصومین بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت (ع ) اساتید

رشته  احکام

1-نامدار کرمی نژاد

2-مرضیه محمودی

رشته نهج البلاغه

1-لیلا پیامی نیا

رشته  ترجمه و تفسیر

1-فاطمه قانی دهکردی

رشته  اشنایی با سیره معصومین

1-معصومه معصومی

رشته  حفظ موضوعی قران کریم

1-اکبر بادمهر

برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش معارف و سیره معصومین بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت (ع ) دانشجویان

رشته  احکام

1-سارا خدادای

2-فاطمه حسن ابراهیمی

3-نصرالله رضایی

رشته اشنایی با ترجمه و تفسیر

1-الهام موسوی

2-زینب موسوی

3-فاطمه قنبریان

رشته آشنایی با احادیث اهل بیت

1-سیده فاطمه نجفی

2-مریم جوکار

3-وحید هاشمی لقب

رشته  مفاهیم نهج البلاغه

1-طاهره باقری

2-مرضیه فرجام

3-عاطفه قربانی

رشته  حفظ موضوعی قرآن کریم

1-وحید هاشمی لقب

2- رقیه بچاچرزاده

رشته  آشنایی با سیره معصومین

1-زهره مرادی

2-فرزاد جهانگیری

3-زهرا حسین ابادی

رشته   پرسمان قرآنی

1-عباس رحیمی دشکی

 گفتنی است آزمون مرحله کشوری بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت 11 اردیبهشت ماه سال 96 برگزار میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال جشنواره قرآن و عترت دانشگاه به ادرس زیر مراجعه فرمایید.

Jashnvare_quran_etrat@

انتهای پیام/ س. ر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.