چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹

نمایشگاه‌های صنایع دستی، عکس و کاریکاتور در حاشیه المپیاد ورزشی برگزار می‌شود

المپیاد ورزشی اصفهان

نمایشگاه‌های صنایع دستی، عکس و کاریکاتور و برپایی غرفه‌های مشاوره و پویش ملی "قلیان ها را گلدان کنیم" از برنامه‌های فرهنگی دوازدهمین المپیاد ورزشی پسران است که همزمان با برگزاری مسابقات، در محوطه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، نمایشگاه‌های صنایع دستی شامل قلم کاری، مینا کاری و دیگر صنایع دستی معروف اصفهان با حضور استادکارهای این رشته‌ها در حاشیه برگزاری المپیاد ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

همچنین نمایشگاه عکسی از استان اصفهان نیز به منظور بازدید شرکت کنندگان در المپیاد برپا خواهد بود.

نمایشگاه کاریکاتور سه بعدی با عینک مخصوص و مجموعه کمیک استریپ‌هایی با موضوع دوران قبل از ازدواج از دیگر نمایشگاه‌های حاشیه المپیاد است.

گفتنی است غرفه مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز در کنار این نمایشگاه‌ها در محیط دانشگاه‌ جهت پاسخگویی به سوالات دانشجویان برپا می‌شود.

گفتنی است با هماهنگی معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فضایی برای پویش ملی "قلیان‌ها را گلدان کنیم" در محوطه دانشگاه در نظر گرفته شده است که طی یک حرکت سمبلیک دانشجویان ورزشکار با تبدیل قلیان به گلدان به این پویش بپیوندند.

توزیع پمفلت‌های آموزشی با موضوع اعتیاد در کنار این پویش و برگزاری مسابقه از محتوای این پمفلت‌ها از دیگر برنامه‌های حاشیه‌ای المپیاد است که در کنار نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.