دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳

تقدیر از مدال آوران ورزش دانشگاه علوم پزشکی شیراز

تقدیر از مدال آوران

در این همایش از ۴۲ تن از مدال آوران و افتخار آفرینان کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین مربیان و سرپرستان تیم ها و رشته های ورزشی، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، آیین تقدیر از مدال آوران و افتخار آفرینان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در المپیاد سراسری ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور برگزار گردید.

بر پایه همین گزارش در این آیین که با حضور معاون، مدیران و مسئولین معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد از ۴۲ تن از مدال آوران و افتخار آفرینان ورزش این دانشگاه، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این نشست صمیمانه گفت: حضور مقتدرانه کاروان ورزشی این دانشگاه در المپیاد ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور حاصل فعالیت تیمی یک جمع بوده و هیچکس قادر نخواهد بود تا افتخارات به دست آمده را به یک یا چند شخص مشخص نسبت دهد.

دکتر حیدر صفرپور ادامه داد: کاروان بزرگ ورزشی این دانشگاه با اتحاد و همدلی توانستند پس از کسب سه دوره قهرمانی در المپیادهای پیشین، در این تورنمنت سخت نیز با غیرت و غرور حضور یافته و جام نائب قهرمانی را به خانه بیاورند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه نیز با تبریک مجدد بابت کسب نتیجه نائب قهرمانی برای کاروان ورزشی این دانشگاه اظهار داشت: طبیعتا کاروانی که مزین و مسمی به نام مبارک حضرت احمد بن موسی(ع) بوده و سفر خود را از حرم مطهر آن حضرت آغاز و سپس جام نائب قهرمانی خود را به این بزرگوار تقدیم می دارد، مورد توجهات خاصهء معصومین قرار داشته و مورد حمایت معنوی خداوند الرحمن می باشد.

دکتر کوروش عزیزی ادامه داد: کسب سه مقام قهرمانی پی در پی و نیز به دست آوردن جام نائب قهرمانی در این تورنمنت دشوار، همگی نیاز به تلاش و ممارست فراوان و نیز اتحاد و همدلی کامل اعضاء و مدیران و مسئولین تیم داشته است.

در ادامه، مسعود خوبیاری، سرپرست کاروان اعزامی به المپیاد ورزشی اصفهان نیز به ارائه گزارش عملکرد این کاروان پرداخت.

در این همایش از ۴۲ تن از مدال آوران و افتخار آفرینان کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین مربیان و سرپرستان تیم ها و رشته های ورزشی، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در المپیاد ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در تابستان گذشته در شهر اصفهان برگزار گردید، موفق گردید تا پس از کسب سه  دوره قهرمانی، مقام نائب قهرمانی این مسابقات را به دست آورده و عنوان پر افتخارترین دانشگاه علوم پزشکی را در تمام ادوار این المپیاد را از آن خود کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.