دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱

مهم‌ترین اخبار سرویس «قرآن و عترت» از ۷ تا ۱۳ اسفندماه

حضرت فاطمه الزهرا

هفته سرویس «قرآن و عترت» مفدا خبرهای گوناگونی را تولید و منتشر کرد که مهم‌ترین این خبرها را در ادامه می‌خوانید.

شنبه ۷ اسفند/ رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به ایده تدوین تفسیر قرآن ویژه پزشکی از آغاز مقدمات این کار در مؤسسات همکار وزارت بهداشت خبر داد.

مشروح این خبر را اینجا بخوانید.

یکشنبه۸ اسفند/ رییس دانشگاه علوم‌پزشکی اراک، جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت را یکی از رویدادهای مهم در راه ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی و مشوقی برای شکوفا شدن استعداهای قرآنی دانشجویان و دانشگاهیان مستعد خواند و از حضور در سه بخش بیست و دومین دوره این جشنواره خبر داد.

مشروح این خبر را اینجا بخوانید.

دوشنبه ۹ اسفند/ سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات قرآن در این سازمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تلاش برای ارتقاء این مسابقات را در برنامه داریم، گفت: سال آینده این مسابقات در تمامی استان‌های کشور برگزار می‌شود.

مشروح این خبر را اینجا بخوانید.

چهارشنبه ۱۱ اسفند/ جشنواره‌های قرآنی دانشجویان با حمایت و نظارت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و با همکاری معاونت‌های فرهنگی واحدهای جهاد دانشگاهی کشور برگزار می‌شود.

مشروح این خبر را اینجا بخوانید.

پنج شنبه ۱۲ اسفند/ حضرت فاطمه زهرا(س) با الهام از تربیت پدر و عنایات الهی، زمینه جذب همه کمالات را به حد اعلی در ضمیر پاک خود پدید آورد و در آسمان محبوب خدا و در زمین رهبر و پیشوای زنان عالم شد.

مشروح این خبر را اینجا بخوانید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.