دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷

معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران مطرح کرد:

عزم راسخ دانشگاه علوم پزشکی تهران برای دست‌یابی به مرجعیت علمی

دانشگاه علوم پزشکی تهران

معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران با عزم راسخ به دنبال ایفای نقش خود در دست یابی مرجعیت علمی کشور است.

به گزارش مفدا، دکتر علی عرب خردمند در مراسم روز بین‌المللی دانشگاه اظهار کرد: تاریخ کشور ایران که یکی از قدیمی ترین تمدن های بشری است از دیرباز با علم و دانش عجین بوده است و تاریخ اکتشافات متعددی در علوم پزشکی را دستاورد مستقیم پژوهشگران و دانشمندان ایران می‌داند.

وی در ادامه با بیان اینکه تاثیر ایرانیان بر پیشرفت زندگی بشر بر هیچ کسی پوشیده نیست، خاطرنشان کرد: پیامبران و امامان بلند مرتبه در علوم دینی ما تعلیمات موثری در حوزه دانش و علوم پزشکی داشته اند.

معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران با عزم راسخ به دنبال ایفای سهم خود در تحقق مرجعیت علمی کشور است.

عرب خردمند گفت: در راستای دستیابی به مرجعیت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت‌های چشمگیری در زمینه تولید علم، تبادل استاد و دانشجو، ارتقاء برنامه های آموزشی و تاسیس شعب بین الملل به انجام رسانده است.

به گزارش ایسنا، وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با تلاش دانشجویان و اساتید و تداوم عوامل موثر دانشگاه علوم پزشکی تهران به موفقیت های چشمگیری دست یابد و در مسیر رشد و اعتلای کشور حرکت کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.