دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی :

قبل از برگزاری المپیاد ورزش‌های همگانی در تمرینات آماده سازی شرکت کردم

حمیده اسماعیلیون  نقره طناب زنی المپیاد

حمیده اسماعیلیون، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دارنده مدال نقره رشته طناب زنی سرعت-استقامت با بیان اینکه قبل از برگزاری المپیاد دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی، تمرینات آماده سازی برگزار شد، اظهارکرد: ورزش در نشاط و شادابی موثر است و می‌تواند نقش خوبی در سلامت جامعه داشته باشد.

حمیده اسماعیلیون به مشکلات دانشجویان برای فعالیت ورزشی اشاره کرد و گفت:  باید برای تمرین‌ها زمانبندی وبرنامه‌ریزی دقیق مشخص و همچنین سرویس‌های رفت و برگشت به خوابگاه‌ها فراهم شود تا دانشجویان علاوه بر فعالیت ورزشی دغدغه دروس دانشگاهی خود را نداشته باشند.
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با تاکید بر فراهم کردن امکانات ورزشی در خوابگاه‌ها، افزود: رفت و آمد از خوابگاه و دانشگاهی مانند دانشکده توانبخشی تا ولنجک بسیار دور و طولانی بوده و نیازمند زمان بسیار زیادی می‌باشد.
اسماعیلیون تغذیه و اسکان مسابقات را مطلوب دانست و عنوان کرد: هماهنگی‌های خوبی برای برگزاری این مسابقات صورت گرفته است.
وی به نقاط ضعف این مسابقات نیز اشاره کرد و گفت: ازجمله نقاط ضعف این المپیاد بی‌اطلاعی تیم‌ها  از قوانین هر رشته بود و بسیاری در روزمسابقه از آن اطلاع پیدا کردند.
 دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با بیان اینکه از طریق رابطین و مسئولان ورزشی دانشگاه از این المپیاد اطلاع پیدا کردم، افزود: داوران در این بازی ها عملکرد خوبی از خود نشان دادند که شایسته تقدیر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.