دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹

در ادامه اعلام نتایج نشریات راه یافته به مرحله دوم تیتر ۱۰

نتایج مرحله اول داوری نشریات درون دستگاهی وزارت بهداشت اعلام شد

جشنواره نشریات دانشجویی تیتر 10

۴۰ نشریه راه یافته به مرحله دوم داوری در رسته نشریات اجتماعی در رقابت درون دستگاهی وزارت بهداشت اعلام شد.

به گزارش مفدا، با توجه به اعلام دبیرخانه دهمین جشنواره نشریات و رسانه‌های دانشجویی و بعد از اعلام ۴۰ نشریه راه یافته به مرحله دوم در هر رسته، نشریاتی که در رقابت درون دستگاهی وزارت بهداشت به مرحله دوم داوری راه پیدا کرده‌اند نیز اعلام شد. بدیهی است بخشی از این نشریات با نشریاتی که در اعلام قبلی دبیرخانه جزء راهیافتگان به مرحله دوم داوری جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی هستند مشترک می‌باشند.

شایان ذکر است، صاحبان این نشریات تا چهارشنبه مورخ ۱۸ اسفندماه فرصت دارند نسخه چاپی نشریه خود را به دبیرخانه جشنواره «تیتر۱۰» ارسال کنند. 

همچنین با توجه به مهلت اندک ارسال نشریات و برای تسریع در این روند و اطمینان یافتن از رسیدن آثار در تاریخ تعیین شده، بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره «تیتر۱۰» بهتر است صاحبان نشریات با پست ویژه (SPS) نشریات خود را ارسال نمایند. آدرس پستی دبیرخانه جشنواره تیتر ۱۰:  تهران، شهرک قدس، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بلوار ایوانک، وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، بلوک A طبقه چهارم، اداره کل فرهنگی می‎باشد و لازم است بر روی پاکت نشریات حتما  عبارت "مدیر کل فرهنگی آقای امیر  للـه گانی" درج شود.

لازم به ذکر است، طبق اعلام دبیرخانه جشنواره، ارسال پستی صرفا مختص بخش نشریات برگزیده است و اگر ۴۰ نشریه برگزیده هر رسته تا تاریخ مزبور دریافت نشوند در مرحله بعدی داوری شرکت داده نخواهند شد. 

برای دریافت اسامی نشریات راه یافته به مرحله دوم داوری جشنواره «تیتر۱۰» اینجا کلیک کنید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.