دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۳

مسئولین و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا با غرس چندین نهال روز درختکاری و هفته منابع طبیعی را گرامی داشتند

مسئولین و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا با غرس چندین نهال روز درختکاری و هفته منابع طبیعی را گرامی داشتند

در روز درختکاری، معاون فرهنگی و دانشجویی، سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، به همراه دیگر مسئولین دانشگاه و دانشجویان با غرس چندین نهال این روز را گرامی داشتند و بر حفظ، حراست و گسترش فضای سبز تاکید کردند.

به گزارش مف دا- فسا، در نخستین روز از هفته منابع طبیعی و آبخیزداری که به نام روز درختکاری نامگذاری شده است، معاون فرهنگی و دانشجویی، سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به همراه دیگر مسئولین دانشگاه و دانشجویان با غرس چندین نهال این روز را گرامی داشتند و بر حفظ، حراست و گسترش فضای سبز تاکید کردند.
دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا در حاشیه این مراسم گفت: روز درختکاری، مراسمی مهم است و ضروری است هر یک از ما در این روز هر چه بیشتر به اهمیت کاشت درخت و گسترش فضای سبز بپردازیم.


دکتر نقدی ضمن تبریک هفته منابع طبیعی، بر حفظ و حراست از محیط زیست تاکید نمود و از اجرای چنین طرح های مهمی در دانشگاه استقبال نمود.

محمد جواد بیضاوی دبیر کانون هنر دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اشاره به حدیثی به نقل از حضرت رسول(ص) که می فرمایند: خداوند درخت را برای انسان آفرید، از این رو او باید درخت را بکارد، آن را آبیاری کند و در حفظ آن بکوشد، افزود: در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و در روز درختکاری چنین امر مهمی در جوار مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه اجرا گردید.

وی خاطر نشان کرد: با گسترده تر نمودن این برنامه ها فرهنگ حفاظت از محیط زیست، حفظ هوای پاک و سلامت طبیعت ارتقا می یابد.

گفتنی است این طرح به همت کانون هنر دانشجویی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی فسا اجرا گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.