دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲

رو نمایی از اولین گروه "همتا یار سلامت روان دانشجویان" دانشگاه علوم پزشکی قزوین

همایش

دانشگاه علوم پزشکی قزوین روز 9 اسفند 1395 هم زمان با برگزاری همایش « هویت دانشجویی عاری از مواد مخدر و الکل » شاهد رونمایی از اولین گروه همتایار سلامت روان دانشجویان دانشگاه بود.

       دانشگاه علوم پزشکی قزوین روز 9 اسفند 1395 هم زمان با برگزاری همایش « هویت دانشجویی عاری از مواد مخدر و الکل » شاهد رونمایی از اولین گروه همتایار سلامت روان دانشجویان دانشگاه بود .

       گروه همتایار سلامت روان پس از ابلاغ آئین نامه « همتایاران سلامت روان دانشجویان » از سوی وزارت بهداشت در اردیبهشت سال جاری، از طریق فراخوان و تحت نظارت اداره مشاوره و سلامت روان در دانشگاه علوم پزشکی قزوین تشکیل گردید . اعضاء این گروه پس از گذراندن جلسات توجیهی، در طی یک دوره شش ماهه تحت آموزش مهارت های زندگی آشنایی با اختلالات روانشناختی شایع در جمعیت دانشجویی ـ نحوه برخورد و ارجاع دانشجویان آسیب پذیر قرار گرفتند.

        در همایش برگزار شده ، طی یک مراسم رسمی و ویژه ، اولین گروه همتایار سلامت روان دانشگاه پس از قرائت میثاق نامه و امضاء آن ، ابلاغ رسمی خود را از دکتر محمدرضا شیخی  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دریافت کردند .

اعضاء گروه همتایار از این پس قادر می باشند بر اساس شرح وظایف و تحت نظارت اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه به ارائه خدمات نیمه حرفه ای به هم دانشگاهیان خود بپردازند . 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.