دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸

حرکت نمادین "سفیران سبز" دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روز درختکاری

درختکاری

"سفیران سبز" همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، طی حرکتی نمادین با حضور در پارک مینیاتور تبریز درخت کاشتند.

به گزارش مفدا تبریز ، به مناسبت روز درختکاری صبح یکشنبه ۱۵ اسفندماه، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با عنوان "سفیران سبز" همتایاران سلامت روان و با هدف ترویج فرهنگ "حمایت از طبیعت در اجتماع" طی اقدامی نمادین در پارک مینیاتور تبریز درخت کاشتند.

این طرح  با حضور دکتر علی اکبر طاهراقدم، قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر علی اصغر مغانی رییس اداره سلامت روان این دانشگاه، محمود فیضی مدیر تعالی فرهنگی و سایر مسئولان دانشگاهی در کنار دانشجویان برگزار شد.

دکتر علی اکبر طاهر اقدم در گفتگو با خبرنگار مفدا تبریز، ضمن تشکر از اداره سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز جهت فراهم آوردن امکان حضور دانشجویان در اجتماعی خارج از دانشگاه و در بین مردم گفت: دانشگاه محیط پویایی است و نشر این پویایی در اجتماع، حضور دانشجویان را می‌طلبد و طرح "سفیران سبز" همتایاران سلامت روان دانشگاه قدمی در راستای نشر این پویایی بود.

مغانی نیز در گفتگو با خبرنگار مفدا بعد از توصیف روحیه دانشجویان برای فعالیت‌های مفید فوق برنامه گفت: حضور امروز دانشجویان در پارک مینیاتور تبریز کاملا خودجوش بود.

محمود فیضی نیز در حاشیه برگزاری طرح "سفیران سبز" گفت: امروز دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز علاوه بر حضور در پارک مینیاتور این شهر برای درختکاری، در خود دانشگاه هم به همت کانون دانشجویی "تنفس سبز"، بیش از ۴۰ اصله نهال کاشته‌ شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.