سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴

سفید پوشان خط مقدم

سفید پوشان خط مقدم

مجید آوج معاون فرهنگی دانشجویی و فرهنگی جهاد دانشگاهی استان از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و بهداشتی صمیمانه تشکر کرده و یادداشتی نوشت.

چند روزی است که هوای کشورمان بس ناجوانمردانه ویروسی است. کرونا، ویروسی که باید جدی گرفته شود. چراکه نسبتاً ناشناخته و خطرناک است، هم در سرعت انتشار و هم در میزان مرگ و میر انسان‌ها. 
همه در پیشگیری و مقابله با آن شبانه‌روزی مشغولند، از مسئولان کشوری گرفته تا مسئولان و عوامل محلی در بخش‌های مختلف. البته وجود دارند افرادی که با بی انصافی سر جان مردم معامله می‌کنند، به جای اینکه در کنار جامعه به دفع این بیماری کمک کنند، با احتکار و افزایش قیمت لوازم بهداشتی ضروری از بازار ملتهب این روزها برای خودشان کیسه دوخته‌اند. 
اما در این بین سربازانی هستند که با از خودگذشتگی و انسان‌دوستی، جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و با هر تپش قلب بیماران همراه می‌شوند. 
تلاش‌گران نظام سلامت که علی رغم داشتن مشکلات، کمبودها و برخی بی مهری‌ها، به دور از خانواده و بدون هیچ بهانه‌ای با به مخاطره انداختن خود به مراقبت و مداوای بیمارن می‌پردازند. 
 آری؛ باید از تلاش‌های دلسوزانه و ایثارگری پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و بهداشتی صمیمانه تشکر و قدردانی کرد چراکه "سفید پوشان خط مقدم مبارزه با کرونا" هستند. 
امید است با استعانت از درگاه باری تعالی، با حفظ آرامش و خون‌سردی و داشتن امید، رعایت موارد بهداشتی و خودمراقبتی و همچنین عدم توجه به رسانه‌هایی که به دنبال تخریب امنیت روانی جامعه می‌باشند، بتوانیم کرونا را شکست داده و این مشکل را نیز پشت سر بگذاریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.