سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱

جواب مثبت آزمایش کرونای ۴ بیمار در شوشتر

دکتر کلانتر شوشتر

سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه آزمایش چهار بیمار مشکوک به کروناویروس در شوشتر مثبت و قطعی شده است.

به گزارش مفدا شوشتر به نقل از ایسنا، دکتر مجتبی کلانتر اظهار داشت: در مجموع از ابتدای ورود کروناویروس به خوزستان، تاکنون ۲۰ بیمار مشکوک به ابتلا به این ویروس در بیمارستان خاتم الانبیا شوشتر بستری شده اند که جواب آزمایش ۱۰ نفر منفی بوده و از بیمارستان مرخص شده اند. نتیجه آزمایش یک بیمار دیگر نیز مثبت بود که پس از بهبود از بیمارستان مرخص شده است.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته آزمایش چهار بیمار مشکوک به کروناویروس در شوشتر مثبت و قطعی شده است که حال عمومی این بیماران مساعد است. پنج بیمار دیگر مشکوک به کرونا نیز در بیمارستان خاتم الانبیا بستری هستند. درمان ۹ بیمار بستری شده در بیمارستان خاتم الانبیا بر اساس تشخیص پزشکان آغاز شده است.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: با توجه به مثبت بودن جواب آزمایش کرونای چهار بیمار در شوشتر در مدت ۲۴ ساعت، صدای آژیر هشدار کروناویروس در شهرستان شوشتر بیشتر شده است و باید مردم مراقبت ها را بیشتر کنند.
وی افزود: مردم هشدارها را جدی بگیرند و در طول ۱۰ تا ۱۴ روز آینده تا حد امکان از منزل خارج نشوند تا متوجه شویم پیک کرونا به چه سمتی می رود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.