سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

آغاز ثبت نام در ۵۵ رشته متنوع جشنواره قرآنی هد هد دانشگاهیان

اسفراین-قرآن و عترت

ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با عنوان "جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان"، در ۵۵ رشته متنوع آغاز شد.

به گزارش مفدا اسفراین  و به نقل از مفدا اردبیل، ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تحت عنوان جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان، در ۵۵ رشته متنوع آغاز شده است که به شرط کسب نمره حد نصاب یا ارسال اثر، دارای امتیازات آموزش ضمن خدمت برای کارکنان، امتیاز فرهنگی، ارتقاء هیئت علمی اساتید و امتیاز فرهنگی برای دانشجویان می‌باشد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت http://quran.behdasht.gov.ir  نسبت به ثبت نام در بخش های مختلف آوایی، کتبی، هنری، پژوهشی، فناوری، ادبی، تیمی و ویژه اقدام کنند.

شرکت در بخش های مختلف این جشنواره برای اساتید، کارکنان و دانشجویان آزاد بوده و همچنین شرکت در بخش ویژه این جشنواره که مزین به نام "سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی" است برای عموم مردم آزاد می‌باشد.

لازم به ذکر است که اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

در  آئین نامه بیست و پنجمین دوره تغییراتی نسبت به جشنواره پیشین دیده می‌شود و برخی رشته‌ها به این جشنواره اضافه شده است.

رشته شعر نو در بخش ادبی و رشته مناظره در بخش تیمی از جمله این تغییرات است؛ در بخش هنری نیز رشته تابلو فرش به دیگر رشته‌ها اضافه شده و در رشته ترجمه خوانی ترجمه سوره "حجرات" برای اجرا معرفی و رشته نماز به رشته‌های بخش معارفی اضافه شده است.

در بخش پژوهشی نیز رشته استارت آپ به دیگر رشته‌ها اضافه شده است.

علاقه مندان به ثبت نام حضوری نیز می‌توانند به معاونت فرهنگی دانشجویی، کانون‌های قرآنی و مذهبی، رابطین قرآنی و فرهنگی دانشکده‌ها و مراکز درمانی و نمایندگان فرهنگی کلاسها مراجعه کنند.

برای دریافت آئین نامه اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.