سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

عقد تفاهم‌نامه همکاری

عقد تفاهم‌نامه همکاری

عقد تفاهم‌نامه همکاری میان علوم پزشکی وارستگان و موسسه تحصیلات عالی رازی افغانستان

به گزارش مفدا وارستگان، مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان و موسسه تحصیلات عالی رازی افغانستان با هدف بهره‌مندی طرفین از منابع و توان فکری، آموزشی، پژوهشی، اجرایی و سایر امکانات مورد توافق به‌ویژه در زمینه‌ی برگزاری دوره‌های آموزشی، رویدادها و کنفرانس‌های مشترک به‌صورت ملی و بین‌المللی تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.

در این جلسه که با حضور نماینده تام‌الاختیار موسسه تحصیلات عالی رازی، سرپرست و مدیر امور بین‌الملل علوم پزشکی وارستگان برگزار شده بود، آقای دکتر موسوی از موسسه تحصیلات عالی رازی، ضمن اظهار رضایت از روند آموزش در وارستگان آمادگی موسسه رازی را در همکاری علمی با این مرکز اعلام کرد.

از مفاد این تفاهم‌نامه برگزاری همایش‌ها، کارگاه‌ها و دوره‌های مهارتی مشترک با محوریت توانمندسازی دانشجویان برای بازارکار، همکاری در برقراری ارتباط با دستگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی و انجام تحقیقات علمی پژوهشی با استفاده از ارتباطات تشکیلاتی طرفین، مشاوره موضوعات تحقیقاتی برای دانشجویان و اجرای پژوهش‌های کاربردی مورد توافق است.

  همچنین مقرر شد بنا به رسالت دانشگاه‌ها در تبدیل به دانشگاه‌های دیجیتال؛ برگزاری دوره‌ها و کنفرانس‌ها، ارائه مشاوره و انجام تحقیقات حد الامکان به صورت مجازی صورت گرفته و برخی نیز حضورا در دو دانشگاه انجام پذیرد.

در پایان، این تفاهم‌نامه به امضای آقای دکتر جهانگیر، سرپرست مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان و آقای دکتر موسوی نماینده تام الاختیار موسسه تحصیلات عالی رازی رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.