سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱

تشخیص اولین مورد مثبت کرونا در زنجان

مثبت کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی زنجان گفت: اولین مورد مثبت ابتلا به کرونا از لحاظ آزمایشگاهی در استان شناسایی شد.

پرویز قزلباش در پیامی ویدیویی ضمن قدردانی از همکاری و همراهی خوب مردم استان در زمینه پیشگیری از ویروس کرونا، در رابطه با اولین مورد مثبت ابتلا به کرونا در استان، اظهار کرد: امروز (۱۲ اسفندماه) اولین مورد مثبت از لحاظ آزمایشگاهی در زنجان شناسایی شد.

وی با تاکید بر اینکه مردم استان باید بیماری کرونا را جدی بگیرند، افزود: مردم باید از فرصتی که در این مقطع زمانی با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها پیش آمده، استفاده کرده و برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در منازل خود بمانند.

این مسئول با تاکید بر اینکه مردم باید به طور جدی از حضور در مکان‌های شلوع اجتناب کنند، تصریح کرد: استان زنجان در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا تاکنون خوب عمل کرده و پس از این نیز با کمک مردم استان بر این بیماری غلبه کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه این مورد مثبت به معنای گرفتاری بسیار در بخش بستری نیست، ادامه داد: بیماری کرونا در استان کنترل شده و مدیریت شده است.

قزلباش با تاکید بر اینکه همشهریان باید مسائل بهداشتی فردی و محیطی اطراف خود را رعایت کنند، ادامه داد: رابطه اجتماعی نیز باید با رعایت بهداشت و سلامت تنظیم شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با جدیتی که در مردم استان سراغ داریم، با همکاری آنان و خیرین و اراده‌ای که مسئولان استان در سطح عالی و در سطح ادارات مختلف دارند، بتوانیم با هم‌افزایی و همکاری بر بیماری کرونا غلبه کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.