سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

مدیر دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور از تجهیز خوابگاه‌ ها خبر داد

نیشابور

تجهیزات مورد نیاز خوابگاه‌های دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی خریداری و تحویل مسئولین خوابگاه شد.

به گزارش مفدا نیشابور، تجهیزات خوابگاهی، توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده به خوابگاه‌ها تحویل شد. این خریدها شامل لباس شویی، اتو پرس، جاروبرقی و کامپیوتر برای خوابگاه‌ است که از مطالبات جدی دانشجویان ساکن خوابگاه بود که انجام شد.

"افسانه سلیمانی" مدیر دانشجویی دانشکده با اشاره به اهمیت ارتقای خدمات رفاهی به دانشجویان ساکن در خوابگاه یادآور شد: تمام تلاش ما بر آن است که دانشجویان با اطمینان خاطر و آرامش بیشتری در خوابگاه‌ ساکن باشند.

افسانه سلیمانی ادامه داد: جهت افزایش رضایتمندی دانشجویان و با مساعدت مسئولین دانشکده از جمله رئیس دانشکده و معاون فرهنگی و دانشجویی تعداد ۴ دستگاه لباس شویی، ۳ دستگاه اتو پرس، ۳ دستگاه جاروبرقی، خریداری و در اختیار دانشجویان خوابگاه قرار گرفت که ۲ دستگاه ماشین لباسشویی، ۱ اتو پرس و ۱ جارو برقی به خوابگاه پسرانه توانیر فرستاده شد و ۲ دستگاه لباسشویی، ۲ دستگاه اتوپرس، و ۲ جارو برقی تحویل خوابگاه دخترانه ثمین شد.

مدیر دانشجویی دانشکده در این باره اظهار داشت: در بازدید "مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت" و همچنین بازدیدهای مستمر مسئولین دانشکده، معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر دانشجویی از خوابگاه‌های دانشکده، از مطالبات دانشجویان خرید لباس شویی، اتو پرس، جاروبرقی و کامپیوتر برای خوابگاه‌ بود.

گفتنی است "دکتر حیدری" مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت به همراه رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور و معاونت فرهنگی و دانشجویی، عصر روز شنبه ۷ دی ماه با حضور در خوابگاه خودگردان ثمین با دانشجویان ساکن خوابگاه دیدار کردند واز نزدیک در جریان مشکلات خوابگاه خودگردان ثمین قرار گرفتند.

دکتر حیدری در این بازدید از فضای موجود و امکانات ورزشی و اتاق‌های خوابگاه دیدن کرد و در آخر با شنیدن انتقادات دانشجویان از کمبود امکانات موجود، مساعدت‌هایی در خصوص ارتقای سطح رفاهی و رضایتمندی دانشجویان مبذول داشتند.

"سلیمانی" افزود: برای تجهیز و فراهم نمودن امکانات رفاهی در این خوابگاه هم اقدامات لازم پیش‌بینی‌شده است و در صورت بهره‌برداری از این خوابگاه در نیمسال جدید، اولویت‌هایی برای اسکان دانشجویان در خوابگاه کاشانی لحاظ خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این بازدید لیست اقلام مورد نیاز تجهیزات جهت پیگیری و اقدام لازم تهیه شد.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر دانشگاه که جزو اولویت‌ها به شمار می‌رود، بحث سرپناه و تامین اسکان دانشجویان است.

سلیمانی تصریح کرد: تمامی تلاش خود را انجام می‌دهیم که خوابگاه‌های دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در بهترین شرایط و امکانات میزبان دانشجویان باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.