سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

مفدا جیرفت برگزار کرد؛

جلسه شورای اطلاع رسانی مفدا جیرفت برگزار شد

شورای اطلاع رسانی

جلسه شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در پایان سال ۹۸ با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت، جلسه شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت دوشنبه ۱۲ اسفند ۹۸ با حضور معاون و مدیر فرهنگی دانشجویی و سایر اعضا در دفتر معاون فرهنگی دانشجویی با موضوع آموزش و پیشگیری از کرونا ویروس و جمع بندی سال ۹۸ برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی و رئیس شورا ضمن تقدیرو تشکر از اعضای پایگاه مفدا جیرفت به جهت انتشار اخبار و فعالیتهای فرهنگی ، صنفی رفاهی ، ورزشی ، علمی آموزشی ، تربیت بدنی و دانشجویی بصورت مطلوب برای این پایگاه خبری آرزوی موفقیت کرد و در ادامه گزارشی از اقدامات این معاونت در خصوص پیشگیری و اطلاع رسانی کرونا ویروس ارائه کرد.

در ادامه مهندس خدابخش افتخاری مدیر روابط عمومی دانشگاه با تشریح وضعیت موجود ویروس کرونا در حوزه دانشگاه و جنوب استان کرمان ، رعایت بهداشت فردی و پاکیزگی محیط یکی از مهمترین عوامل پیشگیری از ویروس کرونا دانست و خواستار رعایت این موارد توسط همکاران شد.

سپس گزارشی از اقدامات و عملکرد دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در خصوص اطلاع رسانی و پیشگیری از ویروس کرونا ارائه کرد.

در ادامه حجه الاسلام شاهرخی معاون استانی نهاد رهبری ضمن تبریک ماه رجب بیان داشت: فعالیت های فرهنگی و مذهبی باید به عنوان سرمایه ای ارزشمند در جامعه دانشگاهی اطلاع رسانی و دیده شود تا بتوانیم بازخورد آن را در دانشگاه ببینیم و فعالیتهای فرهنگی و مذهبی یکی از ضروریات جامعه امروز است ؛ وی در پایان برای پایگاه خبری مفدا جیرفت آرزوی موفقیت کرد.

در این جلسه در باره موضوعاتی چون تقدیر از اعضای پایگاه خبری ، انتشار نشریات دانشجویی با موضوع کرونا ویروس ، مشارکت بیشتر دانشجویان در اطلاع رسانی به مردم در خصوص راههای پیشگیری از کرونا و پیوستن به پویش دانشجویی مورد تأکید معاون محترم فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و.... مطرح و مصوب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.