سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

در مقابله با ویروس کرونا انجام شد؛

اقداماتی که تا امروز معاونت فرهنگی و دانشجویی در مبارزه با کرونا انجام داده است

اقداماتی که تا امروز معاونت فرهنگی و دانشجویی در مبارزه با کرونا انجام داده است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از گند زدایی روزانه خوابگاه های دانشجویی، سرویس های حمل و نقل دانشجویان،سلف سرویس مرکزی ، حسینیه و سالن های ورزشی خبر داد.

به گزارش مفدا- جهرم؛ دکتر محسن حجت اظهار داشت: از اقدامات مهم معاونت فرهنگی و دانشجویی در پیشگیری از کرونا ویروس؛ گند زدایی روزانه مکان های پر رفت و آمد که عده ی زیادی از دانشجویان و دانشگاهیان در آن تردد دارند بوده است و این مهم در دستورکار معاونت قرار گرفته است.

 وی افزود: در این راستا با همکاری واحد های مختلف معاونت، گند زدایی سرویس های حمل و نقل دانشجویان، خوابگاه های دانشجویی دختران و پسران، سرویس های بهداشتی، سالن های ورزشی و وسایل بدنسازی و باشگاه، نمازخانه ها و حسینیه و سالن های مطالعه و اینترنت خوابگاه ها به طور روزانه انجام می شود.

 به گفته وی از دیگر نگرانی های موجود که انتقال کرونا ویروس را تشدید می کند ارتباط مستقیم  کارکنان در محیط های مذکور با دانشجویان بالینی که در معرض مستقیم با بیماران قرار دارند است که در راستای این مهم، آموزش های لازم خود مراقبتی و رعایت اصول بهداشتی و آموزش نحوه صحیح گندزدایی سطوح به کلیه دانشجویان و کارکنان این معاونت ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد: نظارت مستمر بر روند اجرای گندزدایی سطوح در مکان های مذکور توسط بهداشت محیط معاونت انجام گرفته است و تا کنون تمامی سطوحی که دانشجویان و کارکنان در معرض بیشتری از آلودگی قرار دارند نیز شستشو و ضد عفونی شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.