سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۴

با حضور و همراهی مسئولین معاونت آموزش تحقیقات و فرهنگی دانشجویی:

تقدیر از همکاران حوزه درمان در بیمارستان های خاتم الانبیا و الهادی و همچنین مرکز فوریتهای پزشکی ۱۱۵ شوشتر

بازدید شوشتر

ظهر روز گذشته با حضور معاون آموزش تحقیقات و فرهنگی دانشجویی، مدیر فرهنگی و دانشجویی، مشاور ریاست در امور بانوان دانشکده و رئیس بیمارستان خاتم الانبیا و الهادی شهرستان شوشتر از پرسنل خط مقدم مواجهه با کرونا ویروس در محل خدمت تقدیر به عمل آمد.

به گزارش مفدا شوشتر،در این بازدید دکتر برات براتی معاون آموزش تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه بهداشت و درمان دانشکده در مبارزه با شیوع ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا، اظهار داشت: امروز در کشور ما با مسئله‌ای مواجه هستیم که مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری سایر ارگان‌ها در تلاش شبانه‌روزی برای عبور از این مسئله هستند. کار کادر درمان اکنون مصداق جهاد در راه خداست و قطعا مردم شریف ایران این ایثار و فداکاری را فراموش نمی‌کنند.

در ادامه این بازدید از مجموعه خط مقدم مواجهه با کرونا؛  آقای محمد نیک زادیان؛ مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده با اشاره به تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کادر بهداشت و درمان، این قشر را یکی از ظرفیت‌هایی دانست که همواره یاری‌گر و کمک کننده بدون چشمداشت در جامعه بوده و خود را در تمام لحظات سخت و بحرانی مانند دوران دفاع مقدس ثابت نموده‌اند.

 وی افزود: این بخش جمعیتی دارای توانایی‌های علمی، همراه با صبر و حوصله بوده و همچنین به دنبال این هستند که حس مسؤولیت خود را در رفع مشکلات و مسائل بهداشت و درمان کشور که با آن مواجه است بعنوان تکیلفی که بر دوش خود می‌بیند به خوبی ایفا کنند. قطعا با توجه به تجربه کشور ایران در ریشه کنی فلج اطفال و سرخک؛ این بحران را نیز مهار کرده و به قول معروف کرونا را شکست می دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.