شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان منصوب شد

وزیر بهداشت

طی حکمی از سوی دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، دکتر ابراهیم کوچکی نصرآبادی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان منصوب شد.

به گزارش مفدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر ابراهیم کوچکی نصرآبادی

دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان

با سلام؛

 به پیشنهاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اصفهان، نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب­عالی، به موجب این ابلاغ عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان منصوب می­‌شوید.

از جناب­عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش­‌های حوزه مأموریت خود در تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان، ارتقاء برنامه­‌های جاری حوزه­‌های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی و  صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی کوشا باشید.

همچنین عملیاتی نمودن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم، توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود و توجه به امر اعتدال، توان­مندی و شایسته­‌سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت را از شما خواستارم.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون­مداری، اعتدال­گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر

براساس این گزارش وزیر بهداشت همچنین در نامه ای از زحمات و تلاش‌های دکتر محمدحسین اعرابی در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان قدردانی کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدحسین اعرابی

با سلام و احترام؛

خدمت­گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌­فرماید. لذا بدین­وسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان صمیمانه تشکر و قدردانی می‌­نمایم.

امید است همواره به عنوان یکی از نیروهای ارزشمند در نظام سلامت موفق و پیروز باشید.

دکتر سیدحسن هاشمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.