شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸

جدول زمانبندی مسابقات قرآن و عترت

باسمه تعالی

اداره قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه ضمن تشکر از حضور ارزشمند جامعه دانشگاهی در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت اساتید، کارکنان ودانشجویان به استحضار می رساند، مسابقات بخش کتبی مرحله دانشگاهی در ۸ رشته با همکاری مدیریت محترم حراست دانشگاه و روسای محترم دانشکده ها، بیمارستان ها، شبکه های بهداشت و درمان و مراکز اداری و درمانی فردا یکشنبه مورخ ۱۵/۱۲/۹۵ طبق جدول زمان بندی پیوست به صورت همزمان در ۴۹ حوزه آزمون برگزار می گردد.

بدینوسیله از کلیه عزیزانی که قبلاً در این جشنواره ثبت نام نموده اند جهت شرکت در مسابقه دعوت بعمل می آید.

بخش کتبی:یک شنبه ۱۵ اسفندماه ۹۵

مکان برگزاری: در ۵۰ حوزه برگزاری آزمون در استان فارس

ساعت برگزاری

رشته

۹:۳۰ الی ۱۰:۳۰

مفاهیم صحیفه سجادیه آشنایی با سیره معصومین حفظ موضوعی قرآن کریم

 ۱۱ الی ۱۲

مفاهیم نهج البلاغه - آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم پرسمان قرآنی

۱۳ الی ۱۴

احکام - آشنایی با احادیث اهل بیت

آزمون بخش کتبی رأس ساعت مقرر برگزار می گردد و حضور متسابقین آزمون کتبی ۱۵ دقیقه قبل از آزمون الزامی می باشد.

*جهت کسب اطلاع از حوزه های برگزاری آزمون کتبی به سایت معاونت فرهنگی دانشگاه مراجعه فرمایید.

شیوه نامه اجرائی برگزاری آزمون کتبی ۱۵ اسفندماه ۹۵  

مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 1. سوالات آزمون از طریق مدیریت محترم حراست دانشگاه در اختیار حراست آن مرکز قرار می گیرد و مسئولیت حفاظت از آن بر عهده نماینده حراست مرکزِ برگزار کننده آزمون می باشد.
 2. لازم است اطلاع رسانی دقیق و کامل زمان (روز ، تاریخ و ساعت ) و مکان ( نشانی دقیق محل ) برگزاری آزمون کتبی به متسابقین در آن حوزه صورت پذیرد. فضا سازی محیطی و تزئین متناسب سالن امتحانات و همچنین نصب برگه راهنمای آزمون در مبادی ورودی حوزه آزمون، چیدمان صندلی، پذیرایی و... بر عهده مسئول محترم اجرایی حوزه (رابط قرآن و عترت یا کارشناس فرهنگی ) می باشد.
 3. آزمون بایستی الزاماً راس ساعت مقرر طبق جدول زمانبندی آغاز شود و دقیقا بعد از ۴۵ دقیقه خاتمه یابد و حضور داوطلبین ۱۵ دقیقه قبل از شروع آزمون الزامی است.
 4. مدت زمان برگزاری آزمون دقیقا رعایت شود. مدت زمان برگزاری کلیه آزمون ها ۴۵  دقیقه می باشد. ضروری است از دادن وقت اضافه به داوطلبین جدا خودداری گردد.
 5. از داوطلبان خواسته شود مشخصات کامل خود ( شامل نام و نام خانوادگی، عنوان (استاد،کارکنان ،دانشجویان)، شماره ملی، شماره تلفن همراه و محل تحصیل/خدمت ) را بطور کامل در برگ «پاسخنامه » قید نمایند. درصورتی که اطلاعات کامل درج نشود پاسخنامه به هیچ وجه تصحیح نخواهد شد.
 6. به داوطلبین اطلاع رسانی شود که آزمون، دارای تعدادی سوال تشریحی بوده و پاسخ به سوالات تشریحی الزامی است. برای پاسخ دادن به سوالات تشریحی، از « پشت  برگ سوال تشریحی » استفاده شود. چنانچه داوطلبی به برگه اضافه جهت یادداشت ادامه پاسخ تشریحی نیاز داشته باشد یک برگه به داوطلب ارائه شود و پس از پایان آزمون به مراقب آزمون تحویل داده شود. درج مشخصات کامل نام و نام خانوادگی، شماره ملی، محل خدمت و شماره تلفن همراه و... بر روی تمامی پاسخنامه ها و برگ پاسخ سوالات تشریحی الزامی است.
 7. با توجه به اینکه امسال برگ پاسخنامه ها به صورت کامپیوتری تصحیح می گردد، دقت شود برگ پاسخ سوالات تشریحی به پاسخنامه تستی منگنه نشود تا سیستم نرم افزار در تصحیح پاسخنامه دچار مشکل نگردد؛ سپس کلیه برگه های پاسخنامه تستی و تشریحی در پاکت جداگانه بسته بندی  و جهت تصحیح به مدیریت حراست دانشگاه تحویل گردد.
 8. چنانچه داوطلبی با تاخیر به جلسه آزمون برسد تا قبل از خارج شدن اولین داوطلب از حوزه آزمون، فرصت دارد در آزمون شرکت کند اما بایستی همزمان با سایرین در خاتمه آزمون، برگ پاسخنامه را تحویل دهد. مراقبین محترم مجاز به دادن وقت اضافه به چنین افرادی نیستند.
 9. در پایان آزمون، دفترچه سوالات و پاسخنامه ها  به صورت جداگانه از داوطلبین گرفته و تحویل نماینده حراست گردد.
 10. حضور همکاران محترم مراقب در جلسه آزمون، در کلیه مراحل اجرای آزمون الزامی است.
 11. دقت شود در جلسه آزمون، به همراه داشتن هرگونه کتاب یا جزوه توسط داوطلب ممنوع می باشد.
 12. چنانچه متن یا گزینه های مربوط به یک سوال، دارای ابهام یا تناقض باشد و داوطلبین در مورد آن پرسش نمایند به ایشان اعلام شود که سوالات از سمت وزارتخانه طراحی شده و درصورت لزوم، موضوع اشکال وارده بر روی برگ « پاسخنامه تشریحی » قید شود. شایان ذکر است در زمان تصحیح اوراق و در صورت احراز ایراد در سوال، حذف سوال انجام خواهد پذیرفت. در چنین مواردی، نیازی به رفع ایراد وارده در سوال نمی باشد. داوطلبین دقت نمایند به هیچ وجه روی برگ پاسخنامه تستی مطلبی به جز مشخصات خود یادداشت ننمایند.
 13. با توجه به بازدید احتمالی نماینده محترم وزارت متبوع از حوزه های برگزاری آزمون، نظارت و دقت کافی در برگزاری هرچه مطلوب تر آزمون و حفظ صحت و سلامت آن بعمل آید و در هنگام مواجه شدن با فردی که ظن تقلب در مورد ایشان می رود، پاسخنامه وی  با عبارت  " تقلب " مشخص شود.
 14. بسته بندی و ارسال پاسخنامه های تکمیل شده آزمون به واحد حراست مرکزی دانشگاه در همان روز صورت پذیرد.
 15. تهیه صورتجلسه برگزاری آزمون با ذکر تعداد شرکت کنندگان در هر رشته و تایید نمودن صحت و سلامت آزمون که به امضاء مسئولان اجرای آزمون (رییس محترم مرکز یا نماینده ایشان - نماینده محترم حراست - رابط محترم قرآن و عترت و مدیرمحترم  فرهنگی) رسیده باشد مد نظر قرار داده شود.
 16. شایان ذکر است با توجه به اینکه جهت شرکت کنندگانی که در آزمون حدنصاب نمره را کسب نمایند، امتیاز آموزشی در نظر گرفته شده است هر گونه شائبه تقلب در آزمون منجر به ابطال کل حوزه آزمون و نمرات کلیه شرکت کنندگان خواهد بود و مسئولیت آن به عهده آن مرکز می باشد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.