شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷

مباحث آموزشی « آسیب‌شناسی فضای مجازی» و « مصاحبه تخصصی» منتشر شد

کارگاههای آموزشی شورای انضباطی

آموزش‌های دو کارگاه تخصصی «آسیب شناسی فضای مجازی» و « مصاحبه تخصصی» که به همت شواری انضباطی وزارت بهداشت در صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد به صورت کتبی منتشر شد.

به گزارش مفدا،‌ با توجه به برگزاری ۲  کارگاه آموزشی«آسیب شناسی فضای مجازی»  با تدریس دکتر اکبر استرکی و « مصاحبه تخصصی» که با تدریس دکتر علی پروینی به همت شواری انضباطی وزارت بهداشت در صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد، موارد مورد نیاز و مهم این ۲ کارگاه به صورت کتبی منتشر شد. 

در کارگاه «آسیب‌شناسی فضای مجازی»  اکبر استرکی با مطرح کردن سه مورد آسیب، تهدیدها و فرصت‌ها در فضای مجازی و با طرح پرسشی در مورد آسیب‌شناسی فضای مجازی از دبیران شوراهای انضباطی خواست تا نظرات خود را در این مورد اظهار کنند.

در این پرسش و پاسخ دبیران در پاسخ به برداشت خود از مبحث «آسیب‌ شناسی فضای مجازی» در رابطه با تهدیدها، فرصت‌ها و آسیب‌ها صحبت کردند. همچنین در ادامه این کارگاه با بررسی عصر سایبری مواردی در خصوص آسیب‌شناسی فضای مجازی مطرح شد. 

همچنین ،کارگاه آموزشی «مصاحبه تخصصی» با تدریس دکتر علی پروینی قاضی دیوان عالی کشور با هدف آموزش «مصاحبه تخصصی و تحقیق » که توسط شوراهای انضباطی توسط دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها در خصوص تخلفات انضباطی صورت می‌گیرد برگزار شد. 

در  این کارگاه دکتر علی پروینی با ارائه تعریفی از علم حقوق گفت: برای بررسی موضوع «مصاحبه تخصصی» نیاز به آشنایی با مبحث حقوقی داریم . باید بدانیم که حقوق مجموعه‌ای از قوانین حاکم در جامعه است که باعث تنظیم روابط اشخاص می‌شود. باید در نظر بگیریم که قواعد حقوقی ضمانت اجرایی دارند اما قواعد مذهبی و اخلاقی ندارند.  

در ادامه این کارگاه مباحثی از جمله روش مصاحبه تخصصی و روش‌های قانونی در این خصوص مورد بررسی قرار گرفت. 

برای دریافت فایل آموزشی «آسیب‌شناسی فضای مجازی» اینجا کلیک کنید.

برای دریافت فایل آموزشی « مصاحبه تخصصی» اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.