شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵

آزمون عملی و تخصصی استخدامی رشته شغلی فوریت های پزشکی برگزار شد.

آزمون استخدامی فوریت پزشکی

این آزمون در روزهای 5، 6، 7 اسفند ماه 95 با حضور 257 نفر از داوطلبان استخدامی این رشته در مجموعه ورزشی شماره 2 معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه برگزار شد .

 به گزارش مفدای البرز- آزمون عملی و تخصصی استخدامی رشته شغلی فوریت های پزشکی  با حضور 257 نفر از داوطلبان استخدامی این رشته در محل مجموعه ورزشی شماره 2 معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه در روزهای 5، 6، 7 اسفند ماه 95 برگزار شد .

این آزمون که با مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه جهت استخدام افراد برتر  این رشته شغلی  در دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام شد ، توسط گروه  اداره تربیت بدنی معاونت دانشجوئی و فرهنگی و با  همکاری مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه   بر اساس دستورالعمل وزارتی  در 16 ایستگاه ورزشی شبییه سازی شده طراحی و جانمائی گردید . مدت زمان انجام این تست با انجام تعداد خطای کمتر ملاک برتری افراد  در این آزمون قرار گرفت .

   

آزمون عملی مذکور با مدیریت آقای رستمی رئیس  اداره تربیت بدنی و همکاری گروه کارشناسان تربیت بدنی و اورژانس و نیز سایر عوامل اجرائی تحت نظارت جناب آقای دکتر زعیم کهن معاون محترم دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه به نحو احسن و با نظمی خاص اجرا شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.